Тернопіль підписав Меморандум про співпрацю із Мангушським районом Донеччини

Тернопіль підписав Меморандум про співпрацю із Мангушським районом Донеччини

23 березня 2016року міськарада підписали Меморандум про співпрацю між Тернополем та Мангушським районом Донецької області. Делегація зі Сходу України на чолі із народним депутатом Верховної Ради України Дмитром Лубінцем та головою районної ради Володимир Топузовим перебувала у місті протягом двох днів.
Очільник Тернополя привітав представників делегації у Тернополі та висловив слова вдячності присутнім членам делегації та депутату-мажоритарнику з Донеччини Дмитру Лубінцю за ініціативу співпраці. «Фахівці із Мангушського району впродовж двох днів мали можливість поспілкуватися із тернопільськими колегами у сфері освіти, молодіжної політики та спорту, культури, медицини та житлово-комунального господарства. Уже є бачення подальшої співпраці та обміну досвідом на таких же умовах, як з іншими містами-партнерами, – зазначив Сергій Надал. – Своєю співпрацею ми ще раз доказуємо, що ми єдина країна, адже культура України – багатогранна і у цьому наша сила. Переконаний, що така співпраця стане хорошим прикладом для інших міст».
“Ми вже мали досвід співпраці з Тернополем, коли тут перебували наші діти,- розповів Дмитро Лубінець, народний депутат України . – Вони після поїздки влаштували презентацію Тернополя у наших школах, і це було показником наскільки їм тут сподобалося. Пізніше я особисто приїхав поспілкуватися з головою Тернополя та запропонував співпрацювати. Зараз багато говорять, що схід і захід єдині, але коли доходить до конкретних справ, то доводиться отримувати негативні відповіді. У випадку з Тернополем все навпаки – нашу ініціативу та прохання підтримали. У місті я тільки вдруге і воно мені дуже сподобалося. Знав, що це красиве місто, але тепер на власному досвіді переконався у цьому: гарне, чисте, європейське. Для себе візьмемо багато прикладів для наслідування: співпраця з європейським союзом, досвід написання грантових проектів, тощо”.
Депутат Верховної Ради Дмитро Лубінець подарував Сергію Надалу спільний герб Мангушського району та міста Тернополя як символ початку співпраці. Свою подяку тернополянам висловив також голова районної ради Володимир Топузов за гостинність та запросив усіх приїжджати до Мангушського району, який знаходиться на березі Азовського моря.
тернопіль мангуш. меморандум про співпрацю. міста побратими.

тернопіль мангуш. меморандум про співпрацю. міста побратими.тернопіль мангуш. меморандум про співпрацю. міста побратими.тернопіль мангуш. меморандум про співпрацю. міста побратими.