Розпочався проект «Діти просять миру»

Розпочався проект «Діти просять миру»

З жовтня розпочався новий міжнародний соціальний проект “Діти просять миру“, що триватиме протягом 2016-2017 рр, метою якого є встановлення миру в Україні та світі, сприяння розвитку талановитих дітей із зони АТО, їх подальшої співпраці з дітьми і молоддю інших країн, організації спільних таборів, фестивалів, змагань та участі в різних проектах.
Ініціатором проекту виступає громадська спілка “Промінь Україна“ за підтримки Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій та Міністерства молоді та спорту України.
В кожній країні де проходитиме проект, діти з делегацією презентуватиме його через художні, культурні та спортивні блоки. В програмах візиту передбачається: загальна молитва заради миру, зустрічі дітей та молоді на центральних площах або площах миру, зустрічі та проведення інтерактиву між дітьми, забіг миру, зустрічі з представниками української діаспори, дипломатами, посадовцями, громадськими діячами, екскурсії та ознайомлення з культурою та традиціями приймаючих країн, виготовлення малюнку миру руками дітей або дерева мрій.
1-3 жовтня 2016 р. проект проходив в Грузії, де талановиті українські діти та молодь із зони АТО мали нагоду відвідати державні установи, зустрітись з керівниками українських організацій, брати участь у освітніх та культурно-мистецьких заходах та акціях.
Відбулась зустріч з митрополитом Даніелем у резиденції Патріарха Грузії, який поблагословив дітей України на мир і благополуччя й на успіх проекту та здоров’я всім. Представники української діаспори ознайомили з діяльністю української громади, підготували для дітей подарунки та сюрпризи, а особливо запам’ятався майстер-клас з виготовлення чурчхели та хачапурі. В центрі Тбілісі відвідали міст Миру та провели патріотичний флеш-моб з запускання у небо кульок національних кольорів України та Грузії.
На зустрічі у Посольстві України в Грузії зібрались українські дипломати, представники української діаспори та гості. Вібулась зустріч з міністром діаспори Грузії Гелом Думбадзе, який організував святковий прийом, концертну програму та подарунки для кожного учасника проекту. Відвідали Європейську школу, де дітям показали новітні навчальні класи, лабораторію, технічне обладнання та запросили на відкритий урок. Діти знайомились з своїми однолітками, разом з ними презентували проект “Діти просять миру“.
Делегацію з України очолював народний депутат Дмитро Лубінець.

Діти просять миру Грузія

 

%d0%b4%d1%96%d1%82%d0%b8%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%81%d1%8f%d1%82%d1%8c%d0%bc%d0%b8%d1%80%d1%83%d0%b3%d1%80%d1%83%d0%b7%d1%96%d1%8f2

Залишити відгук