У міжнародному соціальному проекті «Діти просять миру» взяли участь діти з прифронтової зони

У міжнародному соціальному проекті «Діти просять миру» взяли участь діти з прифронтової зони

Проект має глобальну мету – встановлення миру в Україні і світі, а також покликаний сприяти підтримці розвитку талановитих дітей із зони АТО, їх подальшої співпраці з дітьми та молоддю різних країн світу, організації спільних навчально-оздоровчих таборів, культурних фестивалів, конкурсів, спортивних змагань, участі в міжнародних грантових проектах.
Реалізація проекту відбувається завдяки ініціативі народного депутата України Дмира Лубінця та громадської спілки «Промінь Україна», а також за активної підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства молоді та спорту України, Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій.
Під час останньої подорожі 16-19 грудня подорожі посланці завітали до посольства України в Греції, де їх радо зустрічали надзвичайний і повноважний Посол України в Грецькій Республіці В.А. Шкуров та представники українсько-грецької діаспори.
Гостям з України було презентовано документальний фільм «100 років на Афоні» та фотовиставка українського історика Сергія Шумила «Афон і Україна: подорож крізь віки».
В рамках програми перебування делегація завітала на Свято Миколая в українській недільній школі при товаристві «Українсько-грецької думки» за участі дітей Грецько-Грузинського культурного центру «Кавкасос» та 20-ої Гімназії м. Афіни, які продемонстрували грузинські народні танці, співали українською мовою, а самі маленькі показали виставу «Рукавичка». Діти разом із присутніми заспівали «Червону Руту» та колядку «Добрий вечір тобі, пане господарю». Після концерту, нашим дітям організували майстер-клас з приготування грецького соусу Цацикі (грец. Tzatziki), в якому діти радо прийняли участь, а потім пригостили всіх присутніх.
Третій день у Греції пройшов не менш насичено. Зранку делегація відправилась на святу літургію в Храм Св. Андрія в присутності Блаженнішого Архієпископа Атен і всієї Греції Ієроніма ІІ на відкриття культурно-духовного центру Храму Св. Андрія, де діти заколядували на українській мові Архієпископу, подарували подарунки зроблені власноруч та запросили у гості.
Після, відправилися до парку Гуді, де відбулася зустріч із представниками мерії Зографу. Діти та дорослі поклали квіти до пам’ятника, заспівали гімн України та запустили жовто-блакитні та біло-сині кульки у небо з плакатом «Діти просять миру».
Такими цікавими, патріотичними та незабутніми були три дні у Греції юних посланців миру з Донбасу.

1 Коментар

  • Анатолій

    Прекрасний проект, Дякую Дмитру! за небайдужість…

Залишити відгук