Заступник Міністра молоді і спорту України Олександр Ярема побував на Донеччині

Заступник Міністра молоді і спорту України Олександр Ярема побував на Донеччині

На запрошення народного депутата України Дмитра Лубінця з робочим візитом Волноваху відвідали заступник Міністра молоді і спорту України Олександр Ярема, начальника управління сім’ї та спорту Донецької ОДА Лілія Золкіна, депутат Київської облради, засновник товариства інвалідів “Прагнення” Олег Іваненко, представник ГО «Промінь» Ганна Крисюк та ін.

На гостей чекали два дні насиченої програми, в рамках якої 28 січня відбулася зустріч у Волноваській районній раді з головою Лубінцем В.Д. та керівниками структурних підрозділів. Також делегація ознайомилася з діяльністю благодійної організації “Я-Волноваха”, активісти якої у співпраці з ЮНІСЕФ створили молодіжний центр та центр підтримки сім’ї. Окрім цього, гості познайомилися та поспілкувалися з представниками громадської організації “Промінь Волноваха”, завітали до штабу 30-ої окремої механізованої бригади та виїхали на КПВВ Новотроїцьке, де разом із представницею громадської спілки “Промінь Україна” Ганною Крисюк передали бійцям дитячих ангеликів із побажаннями здоров’я, добра та миру.
У другій половині дня гостей запросили взяти участь у «Першому зимовому молодіжному балі» на підтримку людей з обмеженими можливостями. На якому заступник Міністра молоді і спорту України Олександр Ярема виступив з вітальним словом та вручив подяку Міністерства голові громадської організації “Промінь Волноваха” Руслану Казиняну та голові благодійного фонду ”Я Волноваха” Яніні Лубінець за вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, відстоювання прав людини, відданість ідеалам свободи та справедливості, активну громадянську позицію.
Не менш насиченою була і програма перебування на Донеччині 29 січня. Протягом дня, гості відвідали дитячий садок “Аліса” (Мангушський район), дитячо-оздоровчі табори “Буревісник” (с. Урзуф) та “Райдужний” (с. Юр’ївка), спортивно-туристичний комплекс “Олімп” (с. Юр’ївка).
Під час поїздки відбулося багато зустрічей з цікавими молодими людьми, які роблять надзвичайно важливі хороші справи. Вони засновують ініціативи, створюють організації, підтримують сталі традиції, відкривають нові можливості та перспективи для молоді Донбасу.
Вкрай важливим є проведення подібних заходів, як «Перший молодіжний зимовий бал» на підтримку людей з обмеженими можливостями. Уже заплановано щорічне проведення не тільки балу, а й інших вже відомих подій:
Фестиваль «Легенди степу», який функціонує на території заповідника «Кам’яні могили».
Етнофестиваль «Мега Йорти», який відбувається раз на 2 роки в різних містах з чималим населенням етнічних греків. У цьому році він буде проводитись в населеному пункті Малоянисоль, яка є Батьківщиною для багатьох видатних греків, серед яких Балабанов Костянтин та Василь Васильовичі і ще багато інших визначних поетів та спортсменів…
Молодіжний форум «Схід-Захід: міжрегіональне партнерство», який об’єднує та згуртовує довкола себе усю молодь України.
У свою чергу Волноваха розглядає можливість проведення студентського наметового табору в літній період. Усі ці ініціативи потребують підтримки та активної співпраці між владою та громадськістю.
На Донеччині наразі фактично створюється новий формат молодіжної роботи. І вкрай важливо, щоб юнаки та дівчата відчували себе інтегрованими в загальноукраїнський простір і отримували більше інформації та можливостей в питаннях реалізації програм як на національному, так і місцевому рівнях.
Мешканці донецького округу надіються, що зустріч з усією делегацією на чолі з паном Яремою була плідною і принесе обіцяні результати. Місцеве населення просить підтримки у відновленні закладів оздоровлення та відпочинку, проведенні діючих подій та в сприянні запровадження нових. Давайте разом будувати нове краще майбутнє для Донеччини та нашої держави України.

Заступник Міністра молоді і спорту України Олександр Ярема побував на Донеччині

1 Коментар

  • Darina

    Thanks for the article post.Really thank you! Great.

Залишити відгук