В Празі, помолились за мир в Україні та вшанували Героїв Небесної Сотні

В Празі, помолились за мир в Україні та вшанували Героїв Небесної Сотні

Три роки пройшло із часів страшних подій на майдані. Сьогодні 20.02 всі свідомі громадяни вшановують подвиг учасників Революції Гідності та увічнюють у пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні у День Героїв Небесної Сотні учасники проекту “Діти просять миру”, разом із організаторами і співорганізаторами – Дмитром Лубінцем, Дмитром Банахом, Ганною Крисюк, Тарасом Костюком відвідали українську церкву в Празі де помолились разом із усіма присутніми в Святині за Героїв Небесної Сотні та мир в Україні. Усі діти та дорослі молилися навколішках та поставили свічки в світлу пам’ять Героїв, які нині тримають для нас небо.

Згодом усі учасники проекту “Діти просять миру” вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні в посольстві України в Чехії разом із ГО “Українські профспілки в чеській республіці ” взяли участь у молебні за мир в Україні та вшанування подвигу тих, хто поліг за рідну землю під час революції.

Ми повинні пам’ятати та шанувати усіх тих Героїв, які без жодних сумнівів віддали життя на вівтар свободи, гідності й майбутнього України.

Небесна Сотня – це наша душевна біль та безмежна гордість.

Україна заплатила зависоку ціну за свій вибір на Майдані і продовжує платити у війні на Донбасі. Де б ми не були сьогодні ми повинні віддати шану та пам’ятати подвиги тих, хто відстоював і відстоює честь і гідність нашої країни. Не маємо права забути.


1 Коментар

  • Archie

    Thank you ever so for you post.Much thanks again.

Залишити відгук