ЛУЦЬК ТА ВОЛНОВАХА ВІДЗНАЧИЛИ ДРУГУ РІЧНИЦЮ СПІВПРАЦІ

ЛУЦЬК ТА ВОЛНОВАХА ВІДЗНАЧИЛИ ДРУГУ РІЧНИЦЮ СПІВПРАЦІ

Два роки тому місто Волноваха знайшло собі побратима із Заходу країни. З ініціативи народного депутата Дмитра Лубінця та за підтримки Луцького міського голови Миколи Романюка міста зі Сходу та Заходу України об’єдналися та стали містами-партнерами,  уклавши меморандум про співпрацю між Луцьком та Волновахою.

На жаль, поєднали наші міста страшні події, однак ці випробування зробили усіх сильнішими й стали основою для співпраці. «Я не втомлююсь говорити, що якби ми у 90-х почали співпрацювати, їздити одне до одного в гості, то зараз би не було тієї ситуації, яка є на Сході», – наголошує народний депутат України Дмитро Лубінець. Тож урочистості з нагоди другої річниці побратимства він запропонував розпочати з вшанування пам’яті того, хто доклав максимум зусиль, аби Схід і Захід почали працювати – Луцького міського голови Миколи Романюка.

Приїхали до Луцька й вихованці Волноваської школи №2. Вони привезли подарунки та виконали патріотичні пісні. «Я хочу, аби ви розуміли, що ми дякуємо не тільки владі, а в першу чергу усім лучанам, які допомагають нам», – зазначив Дмитро Лубінець. Оскільки співпраця між містами відбувається в освітньому та культурних напрямках, тому символічно, що саме у цей день відбулась ще одна важлива подія. Договорів про спільну роботу підписала ЗОШ №25 міста Луцька та Волноваська школи №2.

Під час візиту до Луцьку Дмитру Валерійовичу вдалося провести багато важливих робочих зустрічей, серед яких спілкування з головою Волинської ОДА Володимиром Петровичем Гунчиком. Протягом зустрічі обговорили важливі питання, щодо співпраці міст та оздоровлення дітей із Донеччини на теренах Волинської області.

Перебуваючи у Луцьку народному депутату вдалося провести ще одну значущу зустріч з Петром Петровичем Савчуком ректором Луцького національного технічного університету. Під час зустрічі обговорили можливості освітньої співпраці та відкритті нових навчальних закладів, обміні досвідом та кваліфікованими науковими кадрами.

Протягом робочого дня у Луцьку делегації з міста Волновахи вдалося зустрітись з Митрополи́том Луцьким і Волинським Михаїлом. Під час зустрічі змогли вирішити важливі питання щодо побудови храму Всіх Святих землі Волинської у м. Волноваха. Обговорили можливі варіанти вшанувати пам’ять Миколи Ярославовича Романюка, як одного з ініціаторів спорудження церкви, людини яка чимало зробила для жителів міста Волновахи. Загалом храм будуватиметься на честь усіх волинських воїнів, які віддали своє життя на Сході України.

Також у цей день члени Луцької міської організації партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» зібралися, аби обрати керівництво. Скориставшись нагодою на засідання запросили і народного депутат України від Блоку Петра Порошенка Дмитра Лубінця.

Народний обранець розповів про суспільно-політичний стан в Україні. Так, він запевнив, що наразі в державі є робоча коаліція. Дмитро Лубінець зауважив, що на жаль багато його колег займається популізмом, адже легко виходити на мітинги, а складно приймати непопулярні рішення. Зокрема він зазначив, що повна блокада щодо торгівлі з Російською Федерацією призведе до нових бойових дій та втрати тисяч робочих місць в Донецькій області.

Після засідання пройшла прес конференція де журналісти змогли поставити свої питання, як народному депутату так і новообраному керівнику Луцької міської організації Блок Петра Порошенка «Солідарність» Петру Нестеруку та голові Волинської обласної організації партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» Роману Романюку.

По завершенню робочого дня у Луцьку народний депутат України Дмитро Лубінець з фракції Блок Петра Порошенка провів у Луцьку прийом громадян. Зустрітись із представником президентської партії лучани мали нагоду 1 березня. Прийом проводився у громадській приймальні Дмитра Лубінця, що знаходиться за адресою м. Луцьк, проспекті Волі, 29. Дмитро Лубінець прийняв кілька десятків громадян, які звернулись до нього із найрізноманітнішими запитаннями. Під час прийому вдалось поспілкуватись про проблеми переселенців, комунальні тарифи, закон «Про іпотеку», корупцію та іншу гострі теми. Допомагали проводити прийом депутата, його помічники на Волині Валентин Романюк та Роман Романюк.

Приємно, що уже доброю традицією для обласного центру Волині стало запрошувати у гості жителів Донецької області. Надіємось що співпраця між містами надалі розвиватиметься та об’єднуватиме людей та країну.Луцьк та Волноваха 2 роки побратимства Луцьк та Волноваха 2 роки побратимстваЛуцьк та Волноваха 2 роки побратимстваЛуцьк та Волноваха 2 роки побратимстваЛуцьк та Волноваха 2 роки побратимстваЛуцьк та Волноваха 2 роки побратимстваЛуцьк та Волноваха 2 роки побратимстваДмитро Лубінець та Петро Савчук,Роман Романюк Луцьк та Волноваха 2 роки побратимства Луцьк та Волноваха 2 роки побратимства Дмитро Лубінець Луцьк прийом громадян Дмитро Лубінець Луцьк прийом громадян