Молодіжний проект з профорієнтації “Ким я хочу стати” для учнів Волноваського району

Молодіжний проект з профорієнтації “Ким я хочу стати” для учнів Волноваського району

Вже вдруге народний депутат України Дмитро Лубінець підтримує цікавий молодіжний проект з профорієнтації “Ким я хочу стати”, організаторами та партнерами якого також є Благодійний Фонд “Стрічка Надії”, Київський молодіжний центр, профорієнтаційний проект для школярів «ПроПрофесії» та БФ “Я – Волноваха”.

У період з 15 по 17 травня 2017 року до столиці України прибула друга хвиля лідерів шкільного самоврядування, учнів та вчителів з Донецької області в рамках проекту “Ким Я хочу стати?”.

Отож, 15 травня о 7-ій годині ранку столиця зустрічала ще одну 50-ку кращих учнів Волноваського району, це президенти шкіл Волноваського району та учні 9-у класу ЗОШ смт. Донське (члени волонтерської групи «Промені милосердя» та їх класний керівник Копачевська Ольга Василівна) Донецької області.

Перший день програми для школярів стартував з насиченої та захоплюючої екскурсії столицею, древнім та водночас сучасним Києвом. Другу половину дня учні провели у головному управлінні Національної поліції в м. Києві, де вони мали змогу познайомитись з очільником поліції Києва Андрієм Євгеновичем Крищенко та ознайомитись з програмою «Безпечна Столиця». Дітям продемонстрували, як працює відеоспостереження за головними об’єктами м. Києва, роботу спецпідрозділу КОРД, кінологічної служби, вибухотехнічної служби та цілого управління. Усі були в захваті від побаченого, усіх інновацій та нелегкої роботи поліцейських. На завершення дня діти прослухали лекцію-тренінг, який провів кандидат політичних наук, громадський діяч Андрій Трутенко.

Під час другого дня проекту з профорієнтації школярі прослухали цікаву лекцію-тренінг від Юлії HR-менеджера (це людина, яка проводить співбесіди та підбирає в компанію цінні кадри). Діти вчились писати власні резюме, що їм дуже знадобиться вже у недалекому майбутньому і уважно прислухались до лектора. Наступним пунктом програми з профорієнтації була екскурсія в IT компанію Sigma Software. Паралельно лекціям школярі змогли відчути себе ще й справжніми підприємцями і особисто розробити та захистити власний бізнес-план.

Під час третього дня школярі відвідали Верховну Раду України та побували на екскурсії в музеї історії урядів України та в Кабінеті Міністрів. На завершення програми Дмитро Валерійович Лубінець особисто зустрівся з гостями та провів міні-конференцію, де на своєму життєвому прикладі намагався донести до школярів основні цілі і пріоритети самореалізації у соціумі.

Щиро віримо, що організований проект для школярів Волноваського району Донецької області допоміг старшокласникам зорієнтуватись в сучасному світі професій, повірити у себе і обрати правильний шлях в житті. Але найголовніше, що кожен з них має бажання навчатись та працювати в Україні, щоб будувати славну успішну державу.

Ви наше майбутнє, віримо у процвітання нашої держави, віримо у кожного з вас!

діти волноваха діти волноваха


діти волноваха
діти волноваський райондіти волноваський район

Залишити відгук