У Краматорську відзначили 85-річчя з дня заснування Донецької області

У Краматорську відзначили 85-річчя з дня заснування Донецької області

02.07.2017 народний депутат України Дмитро Лубінець завітав до міста Крамоторська, де проходили урочистості в рамках святкування 85-ої річниці з Дня заснування Донецької області. З нагоди пам’ятної дати у Краматорську було заплановано святковий концерт та цілу низку розважальних заходів. Окрім урочистого концерту, присвяченого святкуванню 85 років Донецькій області, організатори підготували художню виставку картин, яку відвідали народні депутати України та голова Донецької ОДА Павло Жебрівський.

На жаль, зараз непрості часи в історії Донецької області, великими жертвами та кров’ю здобувається перемога на фронті, хоча частина області уже поступово оговтується від війни. Сьогодні ми наполегливо будуємо новий Донбас, разом долаємо перешкоди, страх та зневіру, а труднощі лише зміцнюють нашу віру в щасливе майбутнє та укріплюють наш дух.
Низький уклін та слова глибокої вдячності всій Україні, всім захисникам, які не пошкодували свого здоров’я та життя, захищаючи наш край, нашу Батьківщину. Сьогодні ми впевнені в нашій здатності творити нову історію Донбасу. Наша єдність духу та мети роблять нас нездоланними, а нашу перемогу – невідворотною!

85 річчя донецької області85 річчя донецької області85 річчя донецької області

Залишити відгук