“Разом у серці столиці”-Нікольське та Переяслав-Хмельницький

“Разом у серці столиці”-Нікольське та Переяслав-Хмельницький

Не так давно народний депутат України Дмитро Лубінець відвідав місто Переяслав-Хмельницький, у якого із смт. Нікольським склалися дружні стосунки. Саме тоді школярі з Переяслав-Хмельницького скористались можливістю та попрохали народного депутата про можливість організувати для них екскурсію до Верховної Ради України. Дмитро Валерійович не зміг відмовити дружньому місту, тому 11 липня запросив дві делегації з Нікольського та Переяслав-Хмельницького зібралися разом у серці країни.
Першими до столиці прибули школярі з Нікольського району, та поки чекали на приїзд друзів з Переяслава-Хмельницького, народний депутат подбав про досуг школярів та організував для  них оглядову екскурсію величним та багатим історією містом Києвом.
Протягом дня гості, уже двох молодіжних делегацій змогли пройтися кулуарами українського парламенту, для них були організовані екскурсії Верховною Радою України та Будинком Уряду.
Під час обідньої перерви до школярів долучився і народний депутат України Дмитро Лубінець, який радо ділився своїм досвідом та підтримав ініціативність молодіжних делегацій. Згодом до бесіди приєднався і народний депутат України Артур Палатний, який у свою чергу здобував вищу освіту в Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті ім.Г.Сковороди, також в місті проживає його батько, тому, Переяславці були раді зустріти в кулуарах “свого” народного депутата.
Метою зустрічі двох молодіжних делегацій було перш за все тісне знайомство між собою, обмін думками щодо координації молодіжних організацій для розробки та втілення спільних ідей та започаткування нових проектів і дружніх відносин. Тому не дивно, що в результаті в  одному із залів засідань Будинку Уряду, між молодіжними лідерами Київщини та Донеччини був підписаний Меморандум щодо спільних проектів у майбутньому.
Дякуємо нашим гостям за хороші ініціативи та підтримку, не лише від народного депутата, а й міського голови Тараса Костіна, голови Переяслав-Хмельницької РДА Андрія Пряхіна, голови Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування “Крок громад” Сергія Молонова та усієї небайдужої молоді Переяслав-Хмельницького та Нікольського району.

дмитро лубінець "разом у серці столиці"

дмитро лубінець "разом у серці столиці"

дмитро лубінець "разом у серці столиці"

дмитро лубінець "разом у серці столиці"

дмитро лубінець "разом у серці столиці"

1 Коментар

Залишити відгук