Діти Донеччини отримали святкові подарунки на новорічні та різдвяні свята

Діти Донеччини отримали святкові подарунки на новорічні та різдвяні свята

Під час проведення новорічно-різдвяних свят близько 6000 дітей 60го виборчого округу Донецької області отримали новорічні подарунки від народного депутата України Дмитра Лубінця та команди Лубінця.
Різдвяні вітання та солодкі подарунки від народного депутат України Дмитра Лубінця, Голови районної ради Валерія Дмитровича Лубінця, керівника партійного осередку “Блок Петра Порошенка “Солідарність” Івана Вервейка, а також Першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Такаджи отримали дітлахи з Волноваського району.
Також свої солодкі вітання від команди Лубінця отримали діти з Мангушського та Нікольського районів.
Приємно що дітвора чекала приїзду гостей та готувала святкові новорічні програми, вражали чудовими піснями і танцями, співали різдвяні колядки. У відповідь поважні гості дарували їм солодкі подарунки та побажали усім міцного здоров’я та Божої благодаті.
Ці поїздки дарували не лише приємну радість, але й змогли хоч трішки підсолодити життя дітей із сірої зони. Також почесні гості використали можливість та поспілкувалися ближче із старшими керівниками дитячих садків і шкіл районів уже на місці ознайомитись з проблемами, щоб у новому році якнайшвидше посприяти їх вирішенню та поліпшенню життя громадян.
Дякуємо всім за те, що кожного разу нас зустрічають тепло та влаштовують справжню концертну програму. Немає нічого приємнішого, ніж бачити дитячу радість та посмішки, тому вся команда Лубінця працює заради кращого майбутнього для наших дітей.
Діти Донеччини отримали святкові подарунки на новорічні та різдвяні свята

Діти Донеччини отримали святкові подарунки на новорічні та різдвяні святаДіти Донеччини отримали новорічні подарункиДіти Донеччини отримали новорічні подарункиновий рік волновахаподарунки волноваха

Залишити відгук