Ефір програми “Нейтральна територія” на Телеканалі “Прямий”

Ефір програми “Нейтральна територія” на Телеканалі “Прямий”

31 січня в ефірі програми “Нейтральна територія” на Телеканалі “Прямий” з колегами дали оцінку створення “Національних дружин” та їхню можливу роль у боротьбі зі злочинністю в Україні разом з правоохоронними органами.

Коли один з представників “національних дружин” давав прес-конференцію, він зазначив: ми допомагаємо поліції до тих пір, поки не розуміємо, що поліція діє не так, як нам хотілося б, і тоді ми дозволяємо собі діяти всупереч прямим вимогам представників Національної поліції. Що це було? Що це таке? Це допомога чи навпаки спроба зробити якусь структуру, яка буде діяти напряму проти представників Національної поліції? Тому для мене дуже багато запитань.

Національні дружини мають можливість для існування лише, як добровільні помічники поліції, а не воєнізовані формування політичних партій.

Тільки поліція має право на застосування сили і тільки у чіткій відповідності до закону. Паралельна “національна” поліція на службі політиків – це шлях до перевороту, що створює загрози демократії і національній безпеці.

Залишити відгук