У селі на Донеччині встановили рекорд України

У селі на Донеччині встановили рекорд України

Новий рекорд України встановлено!
18 лютого 2018 року на площі біля храму с.Бойове Нікольського району на Донеччині 5000 учасників заходу випекли рекордну кількість млинців – 17000. Для приготування цієї страви використали близько двох тисяч домашніх яєць, більше ста кілограмів муки, з пів-мішка цукру та пару сотень літрів молока.
Пекли млинці у селі Бойове на Донеччині з нагоди свята Масниці – проводу зими та зустрічі весни. Страву готували просто неба на спеціально облаштованих електричних плитах. Для того, аби спекти 17 тисяч млинців, запросили близько півсотні кухарів з різних сіл району, щоб створити найбільшу кількість млинців випечених на одній території під час проведення одного свята.
Після фіксації рекорду млинцями пригощали всіх: організаторів, учасників, гостей та всіх охочих покуштувати сонячних коржів із меленого борошна.
Завдяки ініціативі народного депутата України Дмитра Лубінця рекордне святкування Масляної в с.Бойове залишило свій відгомін тепер на сторінках Книги рекордів України у категорії: “Масові заходи, кулінарія, благодійність”.
Велика вдячність усім небайдужим до народних традицій і окреме дякую Юрію Івановичу Тернавському та його команді, Жіночій раді Донбасу, всім сільським та селищним головам Нікольського району, директорам шкіл та завідуючим дошкільними закладами. Окрема подяка Нікольській райдержадміністрації та Нікольській районній раді, працівникам культури і всім, хто приймав участь у встановленні нового рекорду України.
Це перший рекорд України встановлений в Нікольському районі, старт покладений, тому це тільки початок, далі буде.

масляна
масляна бойовесвяткування масляної
lubinetsmlunsimaslyanarekord ukrainy

Залишити відгук