ІІІ Всеукраїнській молодіжний форум «Схід-Захід»: міжрегіональне партнерство»

ІІІ Всеукраїнській молодіжний форум «Схід-Захід»: міжрегіональне партнерство»

ІІІ Всеукраїнській молодіжний форум «Схід-Захід»: міжрегіональне партнерство»
Молодь  змінює світ!

В колоритному Урзуфі на узбережжі Азовського моря з 8 по 11 червня пройшов ІІІ Всеукраїнській молодіжний форум «Схід-Захід: міжрегіональне партнерство. Перезавантаження». Ініціатором проведення заходу, є народний депутат України Дмитро Лубінець, основними організаторами є члени громадської організації Мангушського району «Дієві зміни». Даний форум дає поштовх для створення нових проектів, реалізації ідей активної молоді з усієї України, служить плацдармом для обміну досвідом громадських організацій. Партнери та співорганізатори заходу Міністерство молоді та спорту України, народний депутат України Максим Єфімов, Донецька ОДА, Урзуфська сільська рада, молодіжний центр с. Урзуф «Молодіжне сузір’я», Мангушська райрада, Мангушська райдержадміністрація, нічний клуб «Аврора». Ці люди залучили до форуму молодь з усієї України і разом у ці літні дні здійснили надважливу місію – об’єднали Схід і Захід, об’єднали Україну.

Цьогоріч організатори поставили на меті зробити наголос, що в Урзуфі, як і всюди на Азові БЕЗПЕЧНО, смачно, кольорово та ще й драйвово! Адже інформація, яка поширилась не так давно в ЗМІ про закриття частини акваторії Азовського моря, поставила під загрозу літній туристичний сезон Мангушського району. Присутні на форумі високопосадовці запевнили всіх учасників форуму, що дані навчання жодним чином не вплинуть на відпочинок людей на узбережжі Азовського моря. Тож координатори ГО «Дієві Зміни», закликали представників громадських організацій, лідерів думок та представників влади долучитись провести ряд акцій на морі під гаслом «Я на Азові і #тутДРАЙВОВО, Безпечно, Кольорово».

Більше сотні молодих людей з 16 областей України зібралися в одному місці, щоб познайомитися, обмінятися досвідом, відкрити для себе щось нове і надихнутися на звершення нових важливих справ. Цього року на форумі в Урзуфі були представники громадських організацій та лідери думок з Криворіжжя, Луганщини, Запоріжжя, Вінниччини, Львівщини, Волині, Рівненщини, Полтавщини, Одещини, Черкащини, Тернопільщини, Херсонщини, Київщини та інших областей України. Відвідали форум і держслужбовці та керівники районних установ та організацій Донеччини. Зокрема, начальник управління сім’ї та молоді ДонОДА Лілія Золкіна, помічник народного депутата України Максима Єфімова Ольга Ворощук, голова Волноваської райдержадміністрацій Дмитро Такаджи, голова Нікольської райдержадміністрації Олег Решетняк, голова Волноваської райради Валерій Лубінець, голова Нікольської райради Василь Мітько, голова Добропільської райради Тамара Белянкіна, заступник голови Ірина Стрепоченко, голова Мангушської районної ради Володимир Топузов, голова Урзуфської сільської ради Іван Попов, заступник голови РДА Галина Мурза, керівник відділу освіти РДА Надія Терентьєва. У другий день форуму до учасників приєднався і голова райдержадміністрації Дмитро Черниця.

Учасників форуму впродовж трьох днів очікували: подіумна дискусія за участю одразу чотирьох народних депутатів України – Дмитро Лубінець, Олег Барна, Ірина Суслова, Сергій Рудик, де народні обранці були відкритим до спілкування, залюбки відповідали на питання молоді, жартували і запрошували усіх іти до політики та змінювати Україну на краще. Були представлені три потужні секції «Молодь у політиці: лазівки побудови успішної команди лідерів» (спікери від ГО «Солідарна молодь»), «Енергоефективність та довкілля. Досвід розумних міст України» (ГО «Єдиний енергооблік»), «Розробка бізнес-ідеї. Модель отримання прибутку. Кращі практики» (Young Business Club).

ІІІ Всеукраїнський молодіжний форум відрізнявся від попередніх і самою структурою запланованих заходів, і кількістю залучених експертів з питань у сфері бізнесу, енергоменеджменту та політики: «Енергоефективність – це майбутнє. Молодь – це майбутнє. І два дні ми присвятили не тільки морю та сонцю, але й формуванню енергоефективної та екологічної культури молоді зі Сходу та Заходу в рамках ІІІ Всеукраїнського молодіжного форуму “Схід-Захід: міжрегіональне партнерство. Перезавантаження”, – зазначив головний спікер і модератор секції з енергоменеджменту Олександр Карпенко. Серед спікерів у цій секції були: Андрій Мазан – секретар міської ради міста Жовкви, Ганна Гуз – координаторка транспортного напрямку Екодія; Сергій Хорольський – голова ГО “Екогард”, фахівець з питань розгортання систем екомоніторингу та Наталія Машко – позаштатний радник міського голови м. Пологи з питань проектно-інвестиційної діяльності.

Секцію з бізнеса провели члени Young Business Club – це єдиний в Україні бізнес клуб для молодих підприємців. Члени клубу – молоді люди віком до 35 років, які є засновниками, або власниками бізнесу, річний оборот якого складає більше 2,5 млн. грн. Основні спікери секції – Олександр Комашко та Юрій Кручин, для учасників ІІІ Всеукраїнського форуму “Схід-захід: міжрегіональне партнерство.Перезавантаження” розкрили секрети успішного бізнесу!

Секцію “Молодь у політиці: лайфхаки побудови успішної команди лідерів” модерувала Оксана Гома – очолює громадську організацію «Солідарна Молодь», є юристом Партії «БПП «Солідарність», Дінара Габібуллаєва – політолог, юрист, секретар Правління ГО “Солідарна Молодь”, Катерина Поп – є членом правління ГО “Солідарна Молодь”, голова Івано-Франківського відокремленого підрозділу, помічниця заступника голови Івано-Франківської обласної ради, займається проектною діяльністю та володіє секретами PR-технології для ЗМІ й соціальних мереж, Санченко Олександр – представив політичну секцію форуму. Олександр є головою громадської ради при Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву, засновником інформаційної кампанії “Твій Голос”, експертом РПР з молодіжної політики. Також він заснував соціальне підприємство “StudentOn”, є експертом з молодіжної політики та молодіжного маркетингу, Анна Куценко – директор Київського молодіжного центру, яка розказала учасникам форуму, як молодь може реалізувати себе в молодіжній політиці.

Особливим і вкрай важливим став відео-меседж для всієї української молоді, який на прохання організаторів заходу записав відомий український актор та режисер кримськотатарського походження, заслужений артист АР Крим, за плечима якого відомі режисерські роботи (фільми: Кіборги, Захар Беркут, Чужа молитва) Хайтармата Ахтема Сеїтаблаєва. Одразу після промови Ахтема координатори ГО «Дієві зміни» запропонували всім гостям та учасникам форуму запустити акцію в підтримку кінорежисера Олега Сенцова, який об’явив безстрокове голодування, перебуваючи у тюрмі країни агресора та всіх українських політв’язнів #FreeSentsov.

Також учасники форуму отримали майстер-клас «Вчимося танцювати Сіртакі» від працівників Урзуфського будинку культури, переглянули фотовиставку «Алло, мам, я на Азові і #тутДРАЙВОВО», разом з організаторами взяли участь у флешмобі на узбережжі Азовського моря та відпочили у популярному нічному клубі «Аврора», де спеціально для них співав запрошений з Маріуполя музичний кавер-бенд «ФМ Бенд». Окрім цього лідери думок усієї України гарно відпочили на морі, поласували місцевою кухнею та зробили шалену кількість фотографій, які вже мандрують соціальними мережами інтернет-простору.
Як результат, перший підсумок форуму – 11 червня в кабінеті голови Урзуфської сільської ради Івана Попова був підписаний договір про співробітництво між ГО «Дієві зміни» і Волинським регіональним відділенням «Асоціація міст України».
Дякуємо усім організаторам та партнерам, усім хто долучився до ІІІ Всеукраїнського молодіжного форум «Схід-Захід: міжрегіональне партнерство. Перезавантаження», всім хто черпав нове та ділився отриманими знаннями. Дякуємо організаторам за непереривну віру в те, що: «Молодь змінить Україну! І завдяки вам ми спостерігаємо, як уже сьогодні Молодь змінює світ!
ІІІ Всеукраїнській молодіжний форум «Схід-Захід»: міжрегіональне партнерство»

1 Коментар

 • PatrickSiz

  Hey. Soon your hosting account and your domain dmytrolubinets.dn.ua will be blocked forever, and you will receive tens of thousands of negative feedback from angry people.

  Pay me 0.5 BTC until June 1, 2019.
  Otherwise, you will get the reputation of a malicious spammer, your site dmytrolubinets.dn.ua will be blocked for life and you will be sued for insulting believers. I guarantee this to you.

  My bitcoin wallet:19ckouUP2E22aJR5BPFdf7jP2oNXR3bezL

  Here is a list of what you get if you don’t follow my requirements:
  + abuse spamhouse for aggressive web spam
  + tens of thousands of negative reviews about you and your website from angry people for aggressive web and email spam
  + lifetime blocking of your hosting account for aggressive web and email spam
  + lifetime blocking of your domain for aggressive web and email spam
  + Thousands of angry complaints from angry people will come to your mail and messengers for sending you a lot of spam
  + complete destruction of your reputation and loss of clients forever
  + for a full recovery from the damage you need tens of thousands of dollars

  All of the above will result in blocking your domain and hosting account for life. The price of your peace of mind is 0.5 BTC.

  Do you want this?

  If you do not want the above problems, then before June 1, 2019, you need to send me 0.5 BTC to my Bitcoin wallet: 19ckouUP2E22aJR5BPFdf7jP2oNXR3bezL

  How do I do all this to get this result:
  1. I will send messages to 33 000 000 sites with contact forms with offensive messages with the address of your site, that is, in this situation, you and the spammer and insult people.
  And everyone will not care that it is not you.
  2. I’ll send messages to 19,000,000 email addresses and very intrusive advertisements for making money and offer a free iPhone with your website address dmytrolubinets.dn.ua and your contact details.
  And then send out abusive messages with the address of your site.
  3. I will do aggressive spam on blogs, forums and other sites (in my database there are 35 978 370 sites and 315 900 sites from which you will definitely get a huge amount of abuse) of your site dmytrolubinets.dn.ua.
  After such spam, the spamhouse will turn its attention on you and after several abuses your host will be forced to block your account for life.
  Your domain registrar will also block your domain permanently.

  All of the above will result in blocking your domain and hosting account for life.
  If you do not want to receive thousands of complaints from users and your hosting provider, then pay before June 1, 2019.
  The price of your peace of mind is 0.5 BTC.
  Otherwise, I will send your site through tens of millions of sites that will lead to the blocking of your site for life and you will lose everything and your reputation as well.
  But get a reputation as a malicious spammer.

  My bitcoin wallet:19ckouUP2E22aJR5BPFdf7jP2oNXR3bezL

Залишити відгук