Дмитро Лубінець привітав школярів округу з початком навчального року

Дмитро Лубінець привітав школярів округу з початком навчального року

Всі першокласники з Волноваського, Мангушського та Нікольського районів отримали від народного депутата України Дмитра Лубінця подарунки у День знань.
Зібрати дитину в перший клас завжди було найскладніше, адже список речей починається з нуля: від ручок та олівців до шкільної форми. І дуже важлива складова цих зборів – канцтовари і шкільне приладдя для дитини. Зараз так необхідно берегти кожну копійчину, щоб задовольнити абсолютно всі потреби малих дослідників, таких допитливих та непосидючих, готових зробити перші кроки у світ Знань.
Тому, враховуючи побажання та потреби схвильованих батьків першокласників, народний обранець підготував для всіх школярів виборчого округу такі необхідні та актуальні подарунки: папки для праці з канцелярським приладдям для хлопчиків та дівчаток та зручний «Розклад уроків».
Тож, 1 вересня, на всіх святкових лінійках виборчого округу, отримуючи вітання та найтепліші настанови від командиЛубінця, маленькі учні одразу ж отримали і святкові подарунки. Маємо надію, що такі яскраві та цікаві пакунки, в яких є все необхідне для творчих робіт, мотивуватимуть дітей до навчання та отримання найвищих оцінок.
Одразу ж після першого тижня навчання у Новій українській школі до приймалень народного депутата з трьох районів Донеччини почали надходити вдячні листи від батьків та освітян за надані подарунки та виявлену увагу до потреб підростаючого покоління – майбутнього нашої Держави. Керуючись простими істинами, які наголошують, що найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими, ми віримо у те, що своїми добрими справами, своєю увагою та турботою, ми виховуємо спільно з батьками та освітянами Донеччини достойне нове покоління українців.
«Багата та людина, яку батьки наділили добрим серцем. В нашому суспільстві завжди цінували тих, хто безкорисливо і щиро робить добрі справи. Таким для нас став Дмитро Валерійович Лубінець, який небайдужий до майбутнього наших дітей, сам є ініціатором багатьох цікавих проектів, а ще підтримує всі молодіжні починання. Приємно було нашим першачкам на святковій лінійці отримати подарунки від народного депутата України Д. В. Лубінця. Щирі слова привітання на адресу учнів, вчителів та батьків не лишили байдужими всіх гостей свята. Адміністрація школи, батьки та учні висловлюють щиру подяку депутату за постійну підтримку. Ця допомога – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти. Бажаємо Вам здоров’я, злагоди, натхнення, нових креативних ідей. Дякуємо за Ваші добрі справи та сумлінне виконання своїх обов’язків народного обранця.
Батьки першокласників, представники учительського та учнівського колективів КЗ «Республіканська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
Нікольська ЗОШ №1

нікольське республиканская школа
«Сьогодні не здивуєш нікого благодійністю. Але нам, батькам першокласників Діанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, було приємно отримати допомогу в облаштуванні освітнього середовища. Кожному з батьків хотілося, щоб його дитина навчалася у сучасному класі, але наших коштів на багато не вистачить. Відгукнулися на потреби школи вони, постійні помічники, які завжди вирішують наші нагальні проблеми: народний депутат Д. В. Лубінець – він подарував першокласникам набори канцелярії; Звичайно, цього недостатньо, аби навчатися за новою програмою НУШ, але більша частина приладдя у наших дітей уже є. Залишилося тільки від щирого батьківського серця подякувати нашим помічникам і побажати мирного неба, запашного хліба, здоров’я та достатку, затишку у сімейному колі. Адже щасливі батьки – це щасливі діти, а щасливі діти – це щаслива держава.
Батьки учнів 1 класу
Діанівської ЗОШ»
Благодарность волноваха волноваха 1вересня
«Хотелось бы выразить благодарность народному депутату Украины Дмитрию Лубинцу за подарки первоклассникам, которые нам неожиданно вручили на празднике Первого звонка в поселке Мангуш. Все знают, что значит, в наше нелегкое время, подготовиться к учебному году! Какие это растраты и хлопоты. Наши дети получили в качестве подарков красивые и очень удобные папки для труда, вмещающие в себя практически все канцелярские принадлежности, которые понадобятся для творческих занятий, а также удобное и практичное «Расписание уроков» для школьников. Спасибо, Дмитрий Валерьевич, за постоянное внимание с вашей стороны
Родительский комитет
1 класса Мангушской школы №1»
1 вересня мангуш
1вересня
мангуш 1 вересня

Залишити відгук