У ВОЛНОВАСІ ВІДБУВСЯ ІІІ ЗИМОВИЙ МОЛОДІЖНИЙ БАЛ

У ВОЛНОВАСІ ВІДБУВСЯ ІІІ ЗИМОВИЙ МОЛОДІЖНИЙ БАЛ

2 лютого 2019 року у Волновасі відбувся ІІІ Зимовий молодіжний бал на підтримку молоді з особливими потребами.
Захід відбувся за підтримки народного депутата України Дмитра Лубінця, Волноваської районної ради та районної адміністрації, ГО «Жіноча рада Донбасу», Міжнародного об`єднання жінок українок(МОЖУ), журналу «БізнесWoman».
Цьогоріч на ІІІ Зимовий молодіжний бал не запрошували багато гостей, організувавши його для молоді з особливими потребами, намагаючись зробити все, щоб учасники відчули себе особливими в цей день. Основна увага, програма і конкурси були також тільки для них. Щоб підкреслити унікальність кожної конкурсантки, найкращі майстри beauty-сфери міста зробили для них безкоштовні зачіски та макіяж. Також для гостей було організовано професійну фотосесію та тематичну фотозону.
Художня програма була насичена піснями і танцями, а також різноманітними майстер-класами. Учасниці демонстрували свої таланти, усі танцювали українські народні танці під спів етногурту «Заграйярочка». Традиційно було проведено благодійний аукціон дитячих робіт, де Дмитро Лубінець придбав дві картини ручної роботи. Під час завершальної частини свята журі обрали королеву балу, нею стала Мухіна Ганна, а також журі визначило кращу танцювальну пару – Фiрсова Дiана та Терлецкiй Станiслав.
Завершальним акордом свята був великий солодкий торт від голови Волноваськоі районної ради Валерія Лубінця та особливі пам’ятні подарунки, подяки та солодощі, від народного депутата України Дмитра Лубінця, які вручили всім учасникам ІІІ Зимового молодіжного балу.

зимовий балзимовий бал-волновахабал волновахабал-волновахазимовий бал волноваха
молодіжний бал
молодіжний зимовий бал

Залишити відгук