РЕЗИДЕНЦІЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА У ВОЛНОВАСІ

РЕЗИДЕНЦІЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА У ВОЛНОВАСІ

У Волновасі 14 лютого відзначали День закоханих. Родзинкою свята та приємним сюрпризом для жителів став подарунок народного депутата Дмитра Лубінця – резиденція Святого Валентина, в якій можна було отримати «свідоцтво про кохання».
У місті з ранку стояла якась особлива атмосфера, навіть погода змінила похмурі хмари на сонце. Протягом дня #командаЛУБІНЦЯ та школярі Волноваської ЗОШ №2 влаштували мешканцям та гостям сюрприз – роздавали 1000 червоно-білих надувних кульок у формі серця всім, хто проходив поруч із міською площею. Майже все місто забарвилось у біло-червоні кольори. Після обіду на місцевій площі відбувся концерт, у якому взяли участь колективи і солісти Волноваського районного центру культури і дозвілля, Творчого центру молоді та з інших населених пунктів району. Але для мешканців справжньою несподіванкою стали подарунки від народного депутата України Дмитра Лубінця – відкриття нової лавки для поцілунків із великим металевим серцем, фотозона із побажаннями любові. А головний сюрприз – резиденція Святого Валентина із самим Валентином у середині.
У Святого Валентина була дуже почесна місія – розпис закоханих пар. З першого кроку у резиденцію вони поринали в атмосферу любові та ніжності, яку створили спеціальні декорації. Дійство іноді нагадувало справжню церемонію, адже були враховані всі дрібниці: журнал реєстрації молодят, в якому вони ставили підписи, «свідоцтво про кохання», церемонія запалювання сімейного вогнища. Особливий настрій створювали і романтичні композиції, які були підібрані саме для цієї церемонії. Також молодята отримували солодкі пряники у формі сердець, а замість обручок – червоні замочки, на яких вони ставили свої ініціали, та які зараз прикрашають лаву для поцілунків і металеве серце на центральній площі міста.
Зустрічали новоспечене «подружжя» гучними оплесками, жартівливими вигуками «гірко» та яскравим конфеті.

Залишити відгук