Школи Мангушського району, де викладається грецька мова, отримали гаджети для навчання

Школи Мангушського району, де викладається грецька мова, отримали гаджети для навчання

Нинішнє молоде покоління неможливо уявити без комп’ютерів та сучасної техніки. Різні гаджети потрібні дітям не тільки для розваг, а й для навчання та самовдосконалення. Тому дорослим не лишається нічого іншого, як створити для дітей такі умови, де вони зможуть розвивати свої здібності і згодом стати конкурентноспроможними, виходячи у своє власне вільне плавання.
З думкою про гідне майбутнє підростаючого покоління, до шкіл Мангушського району, де викладається грецька мова, 19 лютого завітав народний депутат України Дмитро Лубінець. У Мангушській ЗОШ №2, Ялтинській ЗОШ №1, Ялтинській ЗОШ №2 та Урзуфській ЗОШ народного обранця та районних керівників – голову РДА Дмитра Черницю, голову райради Володимира Топузова та очільницю району Надію Терентьєву зустрічали привітно, тепло. Всюди пахло українським короваєм з нотками грецької гостинності, взагалі – як завжди в хлібосольному Мангушському районі.
Під час перебування у школах району Дмитро Валерійович оглянув втілені у життя дитячі проекти «Змінимо наш населений пункт і Україну разом», а також поспілкувався зі школярами. Цьогоріч діти планують вдосконалити свої ідеї та знову взяти участь у конкурсі проектів від Дмитра Лубінця. На гроші обласної субвенції (цільової – для придбання нових меблів та приладдя) для тих шкіл, де викладається мова нацменшин, у кабінети української мови та літератури було придбано нові парти, шафи, техніку. Від народного депутата України Дмитра Валерійовича Лубінця школи отримали в подарунок мультимедійні дошки. Від райдержадміністрації та райради – сучасні мультимедійні акустичні системи, ноутбуки, принтери. Для створення належних умов функціонування навчальних закладів та розвитку їхньої матеріально-технічної бази використовуються всі можливості. Питому вагу у цьому питанні має влада, яка вважає пріоритетним напрямком фінансування освітньої галузі, зокрема – розвиток сільських шкіл. Саме тому немає більш важливої справи, ніж підтримка освіти та забезпечення шкіл найсучаснішими технологіями.

Залишити відгук