ПРОЩАВАЙ ШКОЛА! ЗДРАВСТВУЙ, НОВЕ ЖИТТЯ!

ПРОЩАВАЙ ШКОЛА! ЗДРАВСТВУЙ, НОВЕ ЖИТТЯ!

Ще вчора вони сиділи за партами або відповідали біля дошки, а сьогодні вже планують своє літо. Для одних – це літо безтурботних канікул, для інших – школа закінчилася назавжди і настав час вибору нового навчального закладу. Таке це свято останнього дзвоника – хвилююче і урочисте, веселе і сумне. Але завжди запам’ятовується. Квіти, Селфі, жарти, обговорення планів.

У Волноваської ЗОШ №7 на урочисту лінійку прийшов народний депутат України Дмитро Лубінець. Привітав вчителів та дітей. А потім обговорив з колективом наболілі питання.
– Моя рідна школа – №5, але я сьогодні не там. Завжди їжу не туди, де все добре, а туди, де ще потрібна моя допомога, – каже депутат. – Один з корпусів школи вимагає термінового ремонту, і я зараз роблю все можливе, щоб закінчити його до 1 вересня. Я впевнений, що усі поставляться з розумінням, якщо кошти, які ми збирали на оновлення центрального скверу міста, перенаправляють на ремонт сьомої школи.
Директор ЗОШ №7 Тетяна Клочек від імені педагогів, учнів і батьків подякувала депутата за підтримку. – # КомандаЛубінца завжди виступає з цікавими ініціативами. Організували такі конкурси, як «30 питань від народного депутата», «Схід та Захід разом!», грантовий конкурс «Змінимо свій населений пункт і Україну разом», – розповіла учениця 10-го класу Анастасія Старченко. – Завдяки цим конкурсам ми побували в грудні на екскурсії в Києві у Верховній Раді, з’їздили на великодніх вихідних в міста-побратими Волновахи (Луцьк та Івано-Франківськ), виграли 3 гранти на благоустрій школи.
Дмитро Лубінець побажав учням і вчителям гарного відпочинку, а випускникам – успіхів у складанні іспитів та впевнених кроків у доросле життя!
24 травня пролунав останній дзвоник і в Нікольському. Помічник депутата Ольга Васильєва передала слова вітання від Дмитра Лубінця учням, випускникам, вчителям і батькам Нікольскої опорної школи № 1 ім. А.Д. Якименко. Вона побажала учням добре відпочити і набратися сил перед початком нового етапу навчання. А випускникам побажала впевненості у власному виборі, щасливої життєвої дороги і здійснення заповітних бажань!


У Мангушському районі останній дзвінок продзвенів 31 травня. На всіх урочистих лінійках президенти шкіл зачитали святкове привітання школярам і напутні слова випускникам від народного депутата України Дмитра Лубінця. Помічник народного депутата Наталя Чілібі відвідала Мангушську школу №1, висловивши слова подяки вчителям і батькам за титанічну працю, терпіння і наполегливість, за гідне виховання молодого покоління.
– Випускникам – удачі на ЗНО і нових досягнень в житті, ну а школярам – відмінного відпочинку! – сказала Наталія Чілібі.

Залишити відгук