Члени Комітету з питань прав людини відвідали КПВВ «Каланчак» та КПВВ «Чонгар»

Члени Комітету з питань прав людини відвідали КПВВ «Каланчак» та КПВВ «Чонгар»

11 та 12 лютого, в рамках робочого візиту до Херсонської області  члени Комітету оглянули сервісну та режимну зону на КПВВ «Каланчак», а також КПВВ “Чонгар”.

На КПВВ «Каланчак» у Центрі надання адміністративних послуг люди з вадами слуху можуть скористатися простим і зручним сервісом. Це перевірив особисто Голова Комітету Дмитро Лубінець та поспілкувався онлайн із сурдоперекладачем. У такий спосіб слабочуюча людина може якісно та швидко отримати: консультацію, подати звернення, подати документи на замовлення адміністративної послуги. Очільник Херсонщини Юрій Гусєв зауважив, що таку послугу надалі втілюватимуть в усіх ЦНАП області.

 

Під час моніторингового візиту на КПВВ “Чонгар” Голова Комітету Дмитро Лубінець, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова, Постійний представник Президента України Антон Кориневич, Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв, Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда та інші ознайомилися з переліком послуг, що надаються Центром надання адміністративних послуг на вказаному контрольному пункті в’їзду-виїзду. ЦНАП є віддаленим робочим місцем працівників Новотроїцького центру надання адміністративних послуг.

Новизною вказаного закладу є можливість виїзду співробітників ЦНАП за викликом до осіб, що цього потребують. Також на КПВВ «Чонгар» народні депутати безпосередньо поспілкувалися з працівниками, що здійснюють митне оформлення документів на контрольному пункті в’їзду-виїзду з метою виявлення проблем, з якими стикаються громадяни України, що проживають на тимчасово окупованих територіях в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь, а також внутрішньо переміщені особи.

Залишити відгук