Оголошення Дмитра Лубінця щодо програми “Схід і Захід разом”

Оголошення Дмитра Лубінця щодо програми “Схід і Захід разом”

Декілька років поспіль близько півтори тисячі школярів виборчого округу №60 в Донецькій області мали нагоду провести Великодні свята у родинах на Волині, Тернопільщині, Франківщині та Хмельниччині.

Завдяки програмі «Схід і Захід разом» ровесники Заходу та Сходу мали можливість відчути себе єдиним українським народом, що, безумовно, зміцнює нашу українську націю. Я вдячний приймаючим сторонам із Західної України за співпрацю, гостинність, теплий душевний прийом, а школярам Донеччини за неймовірну активність та відкритість до всього нового, адже подібні програми обміну сприяють розвитку особистості, виховують толерантність та доброзичливість, а ще стають містком єднання та стартом для нових дружніх відносин.

Кабінет міністрів України під час засідання 11 березня запровадив по всій країні карантинні заходи через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та недопущення поширення COVID-19. Тому з сумом маю повідомити, що цього року програма «Схід і Захід разом» призупинена.

Хочу запевнити школярів, що всі ці негаразди носять тимчасовий характер, тож засмучуватись не варто, попереду ще багато цікавих програм, але ваша безпека та ваше здоров’я – понад усе в цьому світі!

Ваш Дмитро Лубінець.

Залишити відгук