Заява Дмитра Лубінця про створення проекту з підтримки медиків Приазов’я

Заява Дмитра Лубінця про створення проекту з підтримки медиків Приазов’я

Друзі! Сьогодні Україна і весь світ зіштовхнулися з небаченим досі лихом – пандемією COVID-19! На передовій боротьби з інфекцією знаходяться наші лікарі та медичний персонал лікарень. Ні для кого не секрет, що забезпечення медустанов залишає бажати кращого. В деяких лікарнях немає найнеобхіднішого – дезінфікуючих засобів, масок, захисних костюмів. Я вже не кажу про системи тестування на коронавірус чи про апарати штучної вентиляції легенів.

Можна й потрібно критикувати владу за те, що ми зустрічаємо пандемію в такому критичному стані. Але наразі треба не лише критикувати, але й допомагати, бо вірус не має політичних чи ідеологічних переконань, йому байдужі соціальний та майновий статуси, місце проживання чи професія жертви. Всі ми однаково знаходимося в групі ризику й тому мусимо підтримувати одне одного.

Тому  #командаЛубінця розпочинає проект з підтримки медиків Приазов’я, аби вони зустріли коронавірус підготованими й «озброєними». Перший етап проекту вже в стадії реалізації. Фінансову підтримку отримають такі лікарні:

⁃ КНП «Волноваська ЦРЛ» -50 тис. грн;
⁃ КНП «Волноваська лікарня планового лікування Волноваської районної ради» – 50 тис. грн;
⁃ КНП «Мангушська ЦРЛ» – 50 тис. грн;
⁃ КНП «ЦРЛ Нікольського району» – 50 тис. грн.

Всі ці кошти підуть на закупівлю якісних і надійних засобів індивідуального захисту медпрацівників (респіраторів, масок, рукавичок, костюмів і халатів, захисних окулярів), а також на придбання кисневих концентраторів, дезінфікуючих засобів та медикаментів.

Усі, хто має таку можливість, долучайтеся! Кожен народний депутат (як мажоритарник, так і списочник) може взяти патронат над одним або кількома медичними закладами в різних регіонах країни. Кожен підприємець може допомогти лікарям, а також забезпечити предметами першої необхідності й продуктами пенсіонерів, які найбільш вразливі до коронавірусу.

Всі ми – кожен на своєму місці – можемо зробити щось для медиків! Це важливо, бо цілком можливо, що завтра вони рятуватимуть життя нам, або близьким нам людям. Тому давайте зробимо це! Я вірю, що ми здатні на великі добрі справи!

Залишити відгук