Дмитро Лубінець: “Навіть коли війна поруч, силами професійної команди район може і буде розвиватися”

Дмитро Лубінець: “Навіть коли війна поруч, силами професійної команди район може і буде розвиватися”

Дмитро Лубінець на початку першого пленарного засідання Маріупольської районної ради привітав Степана Махсму з обранням на посаду голови райради та символічно вручив троянди як показник розвитку. Також народний обранець озвучив власну позицію щодо відкриття аеропорту та підтримки Маріупольського порту.

Лубінець відзначив професійність команди в Маріуполі, яка за п’ять років продемонструвала, як може розвиватися громада в умовах децентралізації.

“У Маріуполь повинні приїжджати очільники міст, ОТГ сільських і селищних рівнів і просто вчитися, як потрібно розвивати свої території. Тому, безумовно, на Маріупольський район чекає розвиток. Впевнений, що команда Маріупольського району на чолі зі Степаном Григорійовичем – це професійна частина команди, яка буде розвивати Донецьку область”, – сказав парламентар.

Народний депутат запевнив, що разом з Вадимом Новинським як народні депутати, які профільно займаються розвитком Донецької області, наполягатимуть на відкритті аеропорту в Маріуполі, а не Краматорську. Також Дмитро Лубінець наголосив на необхідності програми підтримки Маріупольського порту з боку Кабміну.

“Окремо хотів би сказати, і в цьому я абсолютно впевнений, що Маріупольський район – це район, де будуть почуті абсолютно всі. Я впевнений, що з професійною командою, з депутатами районної ради, з народними депутатами, з керівником обласної військово-цивільної адміністрації Павлом Олександровичем Кириленко ми покажемо, що кожна громада може і буде розвиватися. Навіть коли війна поруч, лінія зіткнення нікуди не ділась, проблеми залишаються, але ми, як люди, які тут живуть, ми думаємо про нашу територію, про розвиток наших населених пунктів, розвиток нашої держави”, – зазначив Дмитро Лубінець.