Дмитро Лубінець привітав українців з Міжнародним днем прав людини

Дмитро Лубінець привітав українців з Міжнародним днем прав людини

 

“В цей день хочу нагадати депутатам Верховної Ради, Уряду та Президенту, що ми повинні разом плідно працювати над виконанням трьох ключових завдань, незважаючи на політичні уподобання чи колір партійних прапорів.

1. Привести українське законодавство у відповідність до високих стандартів ООН, ОБСЄ та Ради Європи.

2. Захистити права усіх національних спільнот та забезпечити широкі можливості для культурного розвитку і збереження самоідентичності.

3. Створити надійний фундамент для реінтеграції мешканців окупованого Донбасу та Криму.

На жаль, ми не завжди знаходимо розуміння важливості оперативного реагування на звернення громадян з боку Міністерства юстиції та його очільника Дениса Малюськи, тому подали свої пропозиції щодо удосконалення його роботи.

Попри це, хочу запевнити громадян, що жодне звернення не залишається поза увагою і люди обов’язково отримують зворотній зв’язок!

Великим успіхом вважаю той факт, що за минулий рік Верховна Рада ухвалила 6 законопроектів та 2 постанови, підготовані нашим Комітетом.

Серед них:

– Зміни до закону, які дозволяють внутрішньо перемішеним особам оформляти документи за своїм теперішнім фактичним місцем проживання.

– Прийняття Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб».

– Прийняття Закону, який дав можливість тисячам людей отримати офіційний статус апатрида та користуватись соціальними гарантіями, які він надає.

– Постанову про звернення до Уряду щодо налагодження залізничного сполучення Луганської області з іншими регіонами України, оскільки наразі вона фактично відрізана від держави.

Це стало можливим завдяки ефективній співпраці з громадським сектором, міжнародними партнерами та підтримці народних депутатів, зокрема, з групи «ЗА МАЙБУТНЄ». Разом ми провели низку круглих столів та конференцій, що стосувались протидії насильству в зоні конфлікту, посилення ролі жінок у миротворчих процесах, гуманітарній підтримці людей на Сході України, компенсації за втрачене внаслідок війни житло та багато інших проблем”, – зазначив Дмитро Лубінець на сторінці у Фейсбук.