Легенди футболу, депутати та журналісти зіграли в турнір заради свята для дітей зі Сходу

Легенди футболу, депутати та журналісти зіграли в турнір заради свята для дітей зі Сходу

 

Народні депутати, журналісти, ветерани футболу об’єдналися заради допомоги дітям з Донбасу. 17 грудня, напередодні Дня Святого Миколая у рамках благодійного турніру з міні-футболу «Зимовий благодійний кубок» народний взяв участь і народний депутат України від депутатської групи «ЗА МАЙБУТНЄ» Дмитро Лубінець.

“Зимовий благодійний Кубок” – це щорічний турнір, який об’єднує політиків, журналістів, зірок шоу-бізнесу та підприємців задля допомоги дітям-переселенцям зі Сходу України. Від організаторів турніру та спонсорів новорічні подарунки і спортивне спорядження отримають діти із соціально незахищених категорій, діти переселенців та діти загиблих учасників АТО.

У турнірі взяли участь чотири команди: збірна журналістів, збірна зірок-ветеранів радянського і українського футболу, а також дві команди українських політиків.

«Я взагалі люблю грати у футбол, а брати участь у благодійному турнірі вдвічі приємніше. Такі ініціативи – гарна можливість насамперед привернути увагу до проблем Сходу, зокрема, військових дій на Сході України, зібрати благодійні кошти. Також це чудова нагода влаштувати свято для дітей із соціально незахищених категорій та дітей внутрішньо-переміщених осіб. Малеча після турніру самостійно нагородила учасників турніру та отримала від організаторів та спонсорів турніру професійну футбольну форму, м’ячі, новорічні подарунки», – зазначив Дмитро Лубінець.

Перший півфінал між командами збірної народних депутатів і депутатів Київської обласної ради та ветеранів українського футболу закінчився з результатами 1:4 на користь останніх.

Результати другої півфінальної гри між збірною журналістів та збірною народних депутатів і працівників Верховної Ради – 3:4 на користь команди депутатів.

У матчі за третє місце між командою журналістів та збірною народних депутатів і депутатів Київської обласної ради перемога дісталася депутатам з рахунком 1:0.

У фіналі зустрілися об’єднана команда легенд українського футболу та збірна народних депутатів і працівників Верховної Ради. Перемогли депутати та працівники ВР з рахунком 1:2.

Та головне не результат, а місія, яку покладали організатори – допомога дітям, які дійсно її потребують.