Засідання Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України 12.07.2017р.

Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України сьогодні розглядає подання Генпрокурора України Юрія Луценка про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Добкіна Михайла Марковича.

Розглянувши подання, підтримані та внесені до Верховної Ради України Генеральним прокурором України Луценком Ю.В. 29 червня 2017 року, Регламентний комітет ВРУ вважає:
1. Подання “Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Добкіна М.М.” є законним, вмотивованим, а також достатнім і обґрунтованим.
2. Подання “Про надання згоди на затримання народного депутата України Добкіна М.М.”, “Про надання згоди на обрання стосовно народного депутата України Добкіна М.М. запобіжного заходу у виді тримання під вартою (арешту)” є недостатньо обґрунтованими та вмотивованими.
Комітет прийняв рішення ухвалити висновки щодо зазначених подань і направити їх Голові Верховної Ради України, а також зазначені подання та пояснення народного депутата України Добкіна М.М.
Очікуємо, що завтра, 13 липня, всі три подання будуть винесені для голосування у сесійну залу парламенту.