Діти з Волноваського району підкорили Верховну Раду України

Діти з Волноваського району підкорили Верховну Раду України

У листопаді 2016 року народний депутат України Дмитро Лубінець оголосив вікторину «30 запитань від народного депутата», в якій прийняло участь близько 100 дітей з навчальних закладів району. На своєму щорічному звіті Дмитро Валерійович оголосив переможців Вікторини і вже 6 грудня 25 дітей з Волноваського, Мангушського та Нікольського районів прибули до столиці.
Все розпочалось з оглядової екскурсії по Києву, знайомства з групою школярів з Мар’їнського, Ясинуватського районів, Великоновоселівки та Краматорська. Діти мали змогу пройтись печерами з мощами святих у Києво – Печерській Лаврі. Далі поселення в санаторій «Пуща-Водиця», вечеря, чай з київським тортом та очікувана зустріч з народним депутатом. Дмитро Валерійович багато розмовляв з дітьми, відповідав на всі питання та фотографувався. На згадку подарував дітям блокноти та ручки з логотипом Верховної ради України .
Другий день був дуже насичений, діти відвідали Адміністрацію Президента України, арт-виставку «Малевич. Поза межами полотна», Дім з химерами архітектора Городецького та Кабінет Міністрів України, де мали змогу побути в ролі журналістів та міністрів.
Заключний день делегація відвідала Верховну Раду України. Дітям провели екскурсію будівлею, вони стежили за роботою народних депутатів України на балконі в сесійній залі. Делегацію вітали стоячи та аплодували всі народні депутати незалежно від партій та фракцій. Згодом у кулуарах Верховної ради України діти спілкувалися з народними депутатами України Дмитром Лубінцем та Артуром Герасимовим (Представником Президента України у Верховній Раді), які ініціювали цю поїздку. Також поспілкувались з народними депутатами України Олегом Ляшком, Іриною Сусловою, Володимиром Парасюком, Олегом Петренко та Павлом Кишкарем, подарували подарунки, які виготовили своїми руками, а народні депутати в свою чергу розповіли про свою роботу, як важливо бути активними та небайдужими до своєї держави та оточуючих людей та побажали миру на сході України. Ця подорож залишиться у пам’яті школярів, адже це були неймовірні, захоплюючі та цікаві дні в столиці.

nova__2