Хлібодарівський НВК уже зробив мрію реальністю

Хлібодарівський НВК уже зробив мрію реальністю

Мрія наймолодших вихованців Хлібодарівського НВК стала реальністю

У жовтні 2016 року до народного депутата України Дмитра Лубінця через соціальну мережу звернулась мешканка села Хлібодарівка Тетяна Маркова від імені батьківського комітету щодо допомоги у реалізації проекту «Розвитку театру дитячого садка» для наймолодших вихованців Хлібодарівського НВК. Батьки спланували що саме і в якій кількості їм потрібно, визначились із сумою і звернулись до Дмитра Валерійовича! Надалі звернення Тетяни Маркової: «Мы, родители, уже приобрели новый кукольный театр, в который входит набор кукол для постановки различных сказок и маленькая ширма. Дети с удовольствием не только наблюдают за “ожившими” куклами, но и сами выполняют роль кукловодов. Мы хотим ещё сделать занавес в зале, где происходят все выступления детей. Для этого необходимо приобрести 10м портьерной ткани (шириной 3 м) и карниз. По ценам рынка г. Волноваха для этого необходимо примерно 2,5 тыс. грн. (Пошить занавес, прикрепить карниз мы можем сами). Мы надеемся на Вашу поддержку.»

Згодом все дуже просто! Батьки надали рахунки для придбання необхідних матеріалів, Дмитро Валерійович надав фінансування і діти мають свій довгоочікуваний дитячий ляльковий театр. Новий рік вже зустрічали з новими завісами та виставою, в якій діти приймали участь в образах казкових героїв.

Це перший успішно реалізований проект громади спільно із народним депутатом України Дмитром Лубінцем в рамках конкурсу грантів “Зроби мрію реальністю”. Для цього не потрібно їздити на прийоми, писати офіційні звернення та чекати на відповідь. Це лише повідомлення в соціальній мережі, завдяки чому у дітей з’явився свій, новий театр. Є лише декілька факторів, що можуть допомогти в реалізації подібних проектів, це прагнення щось змінити, не сидіти на місці та бути активним.