Вручення сертифікатів за конкурсом грантів “Змінимо наш населений пункт і країну разом”

Вручення сертифікатів за конкурсом грантів “Змінимо наш населений пункт і країну разом”

На початку квітня 2017 року народний депутат України Дмитро Лубінець мав зустріч з учнями навчальних закладів свого округу для підведення підсумків та вручення сертифікатів за конкурсом грантів “ЗМІНИМО НАШ НАСЕЛЕНИЙ ПУНКТ І КРАЇНУ РАЗОМ” проведеним серед старшокласників трьох районів: Волноваського, Мангушського та Нікольського.

У Волноваському районі було вручено сертифікати на фінансування проектів-переможців:
І місце учні 9-ого класу Донської ЗОШ, зупинка «Шкільна», бюджет 1700грн;
ІІ місце учні 10-ого класу Волноваської ЗОШ 7, арт-проект «Шашки» бюджет 1600грн.
ІІІ місце учні Привільненської ЗОШ, «Зупинка-українська хата» бюджет 9600грн.
Також фінансування отримали проекти: Ольгинської ЗОШ арт-проект «Зупинка», бюджет 1500грн; Валерянівської ЗОШ, арт-проект «Люк» бюджет 5139; Волноваської ЗОШ 2, соціальний проект арт-люків «Made in Ukraine» бюджет 2050грн; Володимирівської ЗОШ, проект «Патріотична зупинка» бюджет 5751грн; Арт-проект «Мрія» Ляшок Кароліни на бюджет 11500грн.

У Нікольську сертифікат отримали учні 11-ого класу Кременевської ЗОШ на суму 22 000грн для реалізації проекту зони відпочинку.

По Мангушському району переможцями стали :
І місце Комишуватська ЗОШ, автор: Кольва Альона Іванівна, керівник: Охтирко Анжеліка Віталіївна (директор школи), проект: «Арт-Люк», бюджет: 1343грн.
ІІ місце Мелекінська ЗОШ, автори: Богданович П., Кулькова Ст., проект: «Книжна полиця» Бюджет: 5000грн. Мета проекту: Арт – оформлення плит огорожі, малюнок: Книжкова полиця, зображення книг відомих українських письменників.
ІІІ місце с. Юр’ївка проект: «Патріотична зупинка» на суму бюджету: 5000грн., автор: Пинно Елеонора.
IV місце Стародубівська ЗОШ, проект :«ІСКРА» (інформаційне середовище- краща реальна альтернатива) бюджет становить: 2197грн. Авторами є учні закладу, а керівник: Малецька Вікторія Олександрівна. Мета: є формування у дітей єдиного інформаційного середовища у школі, що забезпечує підвищення ефективності та якості освіти на основі впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес та використання можливостей Інтернету;

Усі учасники вже отримали грошові сертифікати від народного депутата на втілення в життя своїх проектів, які повинні бути реалізовані до 1 червня (Дня захисту дітей). Кінцеві результати будуть представлені під час урочистого відкриття об’єктів, де діти разом із вчителями та Дмитром Валерійовичем запрезентують їх для усієї місцевої громади. Цей конкурс грантів запланований народним депутатом з метою допомогти юному поколінню у можливості впливати та змінювати своє життя до кращого, адже саме ці діти є майбутнім нашої держави.

Є така думка, що великі справи починаються з маленької ідеї, тому у наших планах є щорічне проведення конкурсу грантів “ЗМІНИМО НАШ НАСЕЛЕНИЙ ПУНКТ І КРАЇНУ РАЗОМ”. Це чудова можливість для усіх креативних та амбітних проявити себе задля хорошої мети та разом із підтримкою народного депутата спробувати власноруч змінити свій населений пункт, а від цього й країну на краще.

Дмитро Лубінець вручення сертифікатів за конкурсом грантів "Змінимо наш населений пункт і країну разом"Дмитро Лубінець вручення сертифікатів за конкурсом грантів "Змінимо наш населений пункт і країну разом"Дмитро Лубінець вручення сертифікатів за конкурсом грантів "Змінимо наш населений пункт і країну разом"Дмитро Лубінець вручення сертифікатів за конкурсом грантів "Змінимо наш населений пункт і країну разом" Дмитро Лубінець вручення сертифікатів за конкурсом грантів "Змінимо наш населений пункт і країну разом" Дмитро Лубінець вручення сертифікатів за конкурсом грантів "Змінимо наш населений пункт і країну разом" Дмитро Лубінець вручення сертифікатів за конкурсом грантів "Змінимо наш населений пункт і країну разом" Дмитро Лубінець вручення сертифікатів за конкурсом грантів "Змінимо наш населений пункт і країну разом" Дмитро Лубінець вручення сертифікатів за конкурсом грантів "Змінимо наш населений пункт і країну разом" Дмитро Лубінець вручення сертифікатів за конкурсом грантів "Змінимо наш населений пункт і країну разом" Дмитро Лубінець вручення сертифікатів за конкурсом грантів "Змінимо наш населений пункт і країну разом"