У Волновасі відбувся перший жіночий форум «Роль жінки в зоні АТО»

У Волновасі відбувся перший жіночий форум «Роль жінки в зоні АТО»

21 травня 2017р. у місті Волноваха, Донецької області, відбувся перший Всеукраїнський жіночий форум «Роль жінки у зоні АТО». Метою форуму стала консолідація жінок політики, бізнесу, соціальної, медичної, освітньої, культурної сфери життя задля встановлення миру в Україні, розвитку і підтримки дітей та активних жінок із зони АТО.

Серед запрошених гостей багато впливових спікерів, народні депутати Верховної ради України Дмитро Лубінець, Ірина Суслова, Максим Саврасов, Тетяна Ричкова, Заслужена артистка України Анжеліка Рудницька, екс-футболіст київського «Динамо» В’ячеслав Ващук, начальник Управління сім’ї та молоді Донецької ОДА Лілія Золкіна та ін.

Загалом участь у форумі взяли близько 400 жінок з різних куточків України та Донбасу. Серед учасників форуму – представниці політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники громадських організацій, політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України.

Вкрай важливо, що до форуму долучились не лише дорослі, а й молодь. Серед юрби присутніх приємно було побачити Анастасію Бібікову президента Волноваської школи №2. Зі слів Анастасії з її сторінки у фейсбуці: «Це було цікаво як для дорослих, так і для молоді.Насичений та дуже цікавий день👍». Саме така активна та ініціативна молодь збудує достойне майбутнє для нашої держави.

В цілому вся робота форуму тривала у двох тематичних секціях – «Роль жінки у зоні АТО» та «Кращі практики соціальних та волонтерських проектів». У першій секції учасники форуму обговорювали сприяння ґендерній рівності, розширення прав і можливостей жінок у зоні АТО, а також роль жінки у встановленні миру та запобіганні конфліктам. Друга ж секція була присвячена презентації кращих в Україні проектів реалізованих жінками у зоні АТО та за її межами у галузях: освіта, культура, соціальна сфера, спорт, бізнес, медицина, туризм, сільське господарство.

На жаль сьогодення жінок із зони АТО дуже нелегке, але вони мужньо тримаються та показують приклад незламності і на усіх фронтах працюють на благо миру та процвітання нашої країни. На форумі жінки із зони АТО та усі присутні слухачі змогли отримати нову корисну інформацію, перейняти безцінний досвід, познайомитись з успішними спікерами, різноманітними програмами, проектами та організаціями. Ще більше повірити у себе та свої сили і надалі рухати нашу країну до змін та миру.

Хотілось би висловити слова подяки організаторам, партнерам, спікерам, жіночій раді Донбасу, БФ “Я – Волноваха”, ГО Промінь Волноваха та Анні Крисюк за самовіддану працю для організації даного форуму!
волноваха жіночий форумволноваха жіночий форумволноваха жіночий форумволноваха жіночий форумволноваха жіночий форумволноваха жіночий форум