У Мангушському районі відбулося відкриття проектів за конкурсом грантів «Змінимо наш населений пункт і Україну разом!»

У Мангушському районі відбулося відкриття проектів за конкурсом грантів «Змінимо наш населений пункт і Україну разом!»

В Мангушському районі відбулося урочисте відкриття міні-проектів за конкурсом грантів, для школярів «Змінимо наш населений пункт і Україну разом!» від народного депутата України Дмитра Лубінця.
Мета конкурсу полягала в тому, щоб надати можливість дітям своїми силами та креативними ідеями змінити власний населений пункт. Переможці конкурсу отримали грошове фінансування на втілення своїх проектів у життя.
В Мангушському районі визначилися чотири переможці: с Юр’ївка – “Арт-Зупинка”, с.Комишувате – “Арт-Люк”, с.Стародубівка – інформаційне середовище “ІСКРА” та с.Мелекіне – арт-стіна “Книжкова полиця”. Втіленням проектів у життя займалися творчі діти, справжні патріоти, які з великим бажанням прийняли пропозицію взяти участь у цьому ініціативному конкурсі грантів.
Школярі з нетерпінням чекали відкриття власних проектів і нарешті 29 травня 2017р. вони змогли презентували їх перед народним депутатом.
Так у с.Юр’ївка з’явився патріотично розмальована зупинка, яка привертає увагу усіх перехожих та є гордістю не лише авторів проекту, а й усього села, на якій із задоволенням залишив свій автограф народний депутат України Дмитро Лубінець.
У с.Комишувате продемонстрували проект арт-люки. Відтепер банальні каналізаційні люки на території місцевої школи перетворилися на витвір мистецтва, який тепер є не тільки окрасою, але й забезпечує безпеку для дозвілля дітей.
У с.Стародубівка відкрили комп’ютерний клас. Тепер школярі можуть користуватися мережею інтернет, розвиватись та набувати нові знання.
У с.Мелекіне гостям презентували арт-стіну. В цьому селищі довжелезна сіра подряпана стіна, яка відтепер заграла різноманітними барвами. На ній з’явилися вірші українських поетів та малюнки у патріотичному стилі.
Усі учасники-переможці конкурсу висловили величезну подяку Дмитру Валерійовичу Лубінцю за підтримку у творчих починаннях. В свою чергу народний депутат Дмитро Лубінець оголосив школярам, що конкурс міні грантів тепер буде щорічним, тому вже можна готувати нові яскраві проекти, які зможуть зробити власний населений пункт і в підсумку країну краще.
Це прекрасний старт та чудові результати: наші села стають яскравішими, а діти – більш щасливими. Саме так спільно ми виховуємо покоління з активною громадянською позицією, справжніх патріотів своєї держави!

лубінець арт люккомишувате арт люкарт люк комишувате

лубінець арт зупинкаарт зупинка
стародубівка дмитро лубінецькомпютерний клас стародубівка

патріотична стінаарт стіналубінець мелекіне