Молодь з усієї України з’їхалась на II Всеукраїнський молодіжний форум у кольоровий Урзуф

Молодь з усієї України з’їхалась на II Всеукраїнський молодіжний форум у кольоровий Урзуф

Громадська організація Мангушського району «Дієві Зміни» за ініціативи народного депутата України Дмитра Лубінця, за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Донецької ОДА, народного депутата України Максима Єфімова та керівництва Мангушського району, з 16 – по 19 червня в селі Урзуф, що під Маріуполем, організували II Всеукраїнський молодіжний форум «Схід-Захід: міжрегіональне партнерство. Нові точки зростання». Цього року у заході взяли участь понад 200 молодіжних лідерів з 16 областей України.

Основним меседжем форуму було гасло: «Не чекай, а дій». Метою заходу було продовжити налагодження співпраці молодих лідерів, громадських діячів, представників органів місцевого самоврядування і влади із східного та західного регіонів країни для розробки і реалізації нових можливостей міжрегіонального співробітництва у форматі «Схід і Захід разом».
Три насичених дні, співи біля вогнища, цікаві презентації проектів, а також три потужні робочі секції у яких протягом двох днів учасники працювали за напрямками: «Пошуки ідеальної формули – Унікальної Туристичної Пропозиції», «Стартапи: від ідеї до реальності» та «ЗМІ. Український інформаційний простір. Що ми здатні робити?». Родзинкою другого дня уже за традицією стало проведення акції на узбережжі Азовського моря «Я на Азові і тут кольорово». Яскраві фарби ”холі”, розпорошені учасниками заходу, символізували спектр емоцій та почуттів, а ще впевненість, що молодь готова розмальовувати фарбами суспільне життя нашої країни.

У результаті, форум дав можливість не тільки познайомитись ближче, але й вирішити безліч нагальних питань. Тож у Волноваському районі тепер буде розгорнута мережа енергомоніторингу, є попередня домовленість про співпрацю трьох районів Донецької області – Мангушського, Волноваського і Нікольського зі Школою медіа-патріотів, де молоді люди будуть навчені навичкам коучингу та психологічної інформаційної безпеки, намічені альтернативні види відпочинку у сільській місцевості Мангушського району та на меті – написання проектів, які були розглянуті у секції стартапів.
Завдяки форуму вся Україна переконалася, що на Азові безпечно, і кольорово, а форум ще раз показав, що молоді лідери, громадські активісти та представники органів місцевого самоврядування сходу і заходу країни прагнуть одного – розвитку та розквіту України.

Вкотре хотілось би висловити подяку молодим та енергійним організаторам, дівчатам з громадської молодіжної організації Мангушського району «Дієві зміни», а також слова вдячності за всебічну підтримку в організації та проведенні форуму всій дружній команді помічників народного депутата України Дмитра Лубінця, Міністерству молоді та спорту, зокрема пану Олександру Яремі, який з радістю завітав на форум, Донецькій облдержадміністрації, зокрема Лілії Золкіній, народному депутату України Максиму Єфімову та всій активній команді з міста Краматорськ, районному керівництву та зокрема голові районної ради Володимиру Топузову, голові Урзуфської сільської ради Івану Попову, всім працівникам та дирекції пансіонату “Азов”, представникам громадських організацій з усієї України, спікерам та партнерам, всім, хто був причетний до організації такого грандіозного заходу. Усім сил та наснаги, і до зустрічі в наступному році.

урзуф. узмолодіжний форум «Схід-Захід: міжрегіональне партнерствомолодіжний форум «Схід-Захід: міжрегіональне партнерствомолодіжний форум «Схід-Захід: міжрегіональне партнерствомолодіжний форум «Схід-Захід: міжрегіональне партнерствомолодіжний форум «Схід-Захід: міжрегіональне партнерствомолодіжний форум «Схід-Захід: міжрегіональне партнерствомолодіжний форум «Схід-Захід: міжрегіональне партнерствомолодіжний форум «Схід-Захід: міжрегіональне партнерствомолодіжний форум «Схід-Захід: міжрегіональне партнерствомолодіжний форум «Схід-Захід: міжрегіональне партнерствомолодіжний форум «Схід-Захід: міжрегіональне партнерство