Міжнародний соціальний проект “Діти просять миру” завітав до 12-ої країни

Міжнародний соціальний проект “Діти просять миру” завітав до 12-ої країни

У червні 2017 року Міжнародний соціальний проект “Діти просять миру” завітав до 12-ої країни – Польщі. Цього разу делегацію очолив голова Волноваської районної ради Валерій Лубінець. Впродовж декількох днів діти офіційно презентували проект та Волноваський район в мерії міста Бидгош (Польща). Протягом усіх днів на дітей чекала цікава і насичена програма, яку підготували для них друзі з Бидгоша.
Під час офіційної зустрічі із заступником президента міста – Мірославом Козловічем, юні посланці миру із зони АТО демонстрували свої таланти та презентували свої населені пункти і Україну. У свою чергу Валерій Дмитрович Лубінець передав подарунок місту Бидгош – герб Волноваського району і запросив до подальшої співпраці та побратимства заради миру в Україні і підтримки та розвитку українських дітей з Донбасу.
Координатор проекту “Діти просять миру” Анна Крисюк у своєму виступі подякувала усім за теплу гостинність господарів, та передала вітання від організаторів проекту – засновника ГС “Промінь Україна” Дмитра Банаха та народного депутата України Дмитра Лубінця.  А ще висловила свої сподівання на подальшу тісну співпрацю і реалізацію масштабних міжнародних і соціальних проектів. Після офіційної зустрічі і обміну подарунками діти із Волновахи зустрілись з дітками із Сколе (Львівська область), подарували їм ангеликів миру та всі разом вирушили на ознайомчу екскурсію мерією та самим містом Бидгошем.
Ще один день перебування учасників проекту “Діти просять миру” розпочався з відвідування зоопарку та парку атракціонів Бидгоща, де діти в захопленні розглядали все навкруги та робили фото на згадку. Також юні посланці змогли познайомитись з президентом університету «Вища школа економіки» (Бидгощ, Польща) Криштофом Сікорою. Актив студентів цього університету презентував дітям свою громадську діяльність, після якої у багатьох з’явилося величезне бажання приїхати та вчитися саме в даному університеті.
Впевнені, що ці насичені та позитивні дні запам’ятається дітям надовго. По завершенні усіх урочистих заходів всім дітям подарували сувеніри та подарунки від ГС “Промінь Україна” та голови Волноваської районної ради Валерія Лубінця.
Ще раз хочемо подякувати всім організаторам та партнерам в Польщі, які організували таку цікаву і насичену програму для дітей: Почесному консулу України в Бидгоші Кшиштофу Сікорі, університету “Вища школа економіки”, студентській Асоціації іноземних студентів (AIS), мерії міста Бидгощ, парламенту студентів “Вищої школи економіки”. Велике спасибі від діток і організаторам за можливість поїздки і реалізацію даного проекту – засновнику ГС “Промінь Україна” Дмитро Банах та народному депутату України Дмитро Лубінець, а також спасибі всім партнерам і друзям, які підтримують проект заради миру в Україні і світі.

"Діти просять миру" – Польща. Валерій Дмитрович Лубінець"Діти просять миру" – Польща. Валерій Дмитрович Лубінець"Діти просять миру" – Польща. Валерій Дмитрович Лубінець"Діти просять миру" – Польща. Валерій Дмитрович Лубінець
"Діти просять миру" – Польща. Валерій Дмитрович Лубінець"Діти просять миру" – Польща. Валерій Дмитрович Лубінець