Уперше з офіційним візитом Волноваху відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Бельгії в Україні Люк Якобс

Уперше з офіційним візитом Волноваху відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Бельгії в Україні Люк Якобс

01 липня 2017 року на запрошення народного депутата України Дмитра Лубінця та ГС “Промінь Україна”, до Волновахи уперше з офіційним візитом завітав Надзвичайний і Повноважний посол Бельгії в Україні Люк Якобс і другий секретар та військовий аташе посольства Бельгії в Україні Дірк Декостер.
Дипломатів радо зустріли голова Волноваської райради Валерій Лубінець разом з народним депутатом України Дмитро Валерійович Лубінцем та координатором молодіжних проектів Ганною Крисюк.
Під час перебування у Волновасі гості разом із керівництвом району встигли висадити дерева на “Алеї Миру”. Опісля всі разом поклали квіти до пам’ятників загиблим мирним мешканцям в автобусі під Волновахою та військовим під Благодатним. Після покладання квітів, завітали до КПВВ Новотроїцьке, де пан посол поспілкувався із прикордонниками та побачив як працює КПВВ. Далі делегацію привітно зустріли в штабі 28-ої окремої механізованої бригади, де пану послу вдалося поспілкуватися із військовими, які боронять терени Волноваського району та ознайомитись з їх буденним життям. Під час офіційного візиту, почесні гості також завітали до Собору всіх волинських святих, краєзнавчого музею Волноваського району, де їм провели екскурсію співробітники музею та розповіли про історію Волноваського краю. Далі уся делегація мала можливість ознайомитись з діяльністю БО “Я – Волноваха” та взяти участь у святкуванні річниці ГО “Промінь Волноваха”.
На завершення голова Волноваської райради Валерій Лубінець та Дмитро Валерійович подарували гостям пам’ятні подарунки зроблені руками дітей та майстринь Волноваського району.
Щиро віримо що такі поїздки сприятимуть дружнім відносинам та подальшій співпраці.

Волноваху відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Бельгії в Україні Люк Якобс Волноваху відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Бельгії в Україні Люк Якобс
Волноваху відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Бельгії в Україні Люк Якобс
 Волноваху відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Бельгії в Україні Люк Якобс Волноваху відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Бельгії в Україні Люк Якобс Волноваху відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Бельгії в Україні Люк Якобс Волноваху відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Бельгії в Україні Люк Якобс Волноваху відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Бельгії в Україні Люк Якобс