Дмитро Лубінець разом з учнями Кременевської ЗОШ втілили грантовий проект в реальність

Дмитро Лубінець разом з учнями Кременевської ЗОШ втілили грантовий проект в реальність

25 вересня 2017 року народний депутат України Дмитро Лубінець разом з учнями Кременевської ЗОШ (Нікольський район, Донецької області) відкрили грантовий проект “зона відпочинку”.
Так склалося, що учні Кременівської школи були єдині в районі хто взяв участь у конкурсі проектів від народного депутата України Дмитра Валерійовича Лубінця – “Змінемо свій населений пункт і країну разом”. І хоч сума була чимала (22 тисячі гривень) нардеп не вагаючись підтримав ініціативних кременівських школярів та виділив кошти на реалізацію їхньої мрії. Приємно було чути, що до реалізації проекту долучились не лише учні, а й батьки та вчителі. Спільними зусиллями вдалося створти зону відпочинку , охайні стежки, бордюри, урни, заасфальтована підлога, лавки та столи, качелі, все для приємного відпочинку дітлахів.
На честь відкриття проекту в школі відбувся чудовий концерт, який підготували діти та вчителі школи, а родзинкою свята став танок сіртакі у виконанні всіх учасників святкового заходу. Після урочистостей усіх пригостили смачними смаколиками, які приготували батьки школярів.
Ціль даного проекту була об’єднати всіх довкола хорошої справи та показати школярам, що вони самі можуть змінювати світ довкола себе. Даний проект був саме такий, він згуртував усіх в хорошу місію та подарував не лише чудову зону відпочинку, а й приємні емоції і стимул пишатися собою та бути прикладом для наслідування. Дмитро Валерійович завжди готовий підтримувати та допомагати у втіленні креативних та потрібних ідей, тому наступним приємним подарунком Кременівькій ЗОШ буде будівництво футбольного поля зі штучним покриттям.

Дмитро Лубінець разом з учнями Кременевської ЗОШ втілили грантовий проект в реальністьДмитро Лубінець разом з учнями Кременевської ЗОШ втілили грантовий проект в реальністьДмитро Лубінець разом з учнями Кременевської ЗОШ втілили грантовий проект в реальністьДмитро Лубінець разом з учнями Кременевської ЗОШ втілили грантовий проект в реальністьДмитро Лубінець разом з учнями Кременевської ЗОШ втілили грантовий проект в реальністьДмитро Лубінець разом з учнями Кременевської ЗОШ втілили грантовий проект в реальність