У Волноваському районі реалізували сім міні-грантових проектів

У Волноваському районі реалізували сім міні-грантових проектів

Народний депутат України Дмитро Лубінець продовжив відкривати арт-проекти за програмою міні-грантів “Змінимо наш населений пункт і країну разом”. Нагадуємо, що у Волноваському районі було профінансовано 7 проектів.

Так у селі Володимирівка завдяки вчителям, учням, місцевим мешканцям та за фінансової підтримки народного депутата було відремонтовано та приведено до ладу місцеву зупинку. Тепер населений пункт радує мальовнича патріотична зупинка.

Наступним цікавим проектом грантів став арт-проект “Шашки” реалізований на шкільному подвір’ї ініціативною групою 10-Б класу Волноваської ЗОШ№7. І хоча під час підготовки виникли деякі незручності із виготовленням шашок, але учні проявили свою фантазію та креативність і все ж таки завершили проект. Уже після урочистого перерізання стрічки, народний депутат та президент школи Георгій Тараш зіграли першу “швидку” партію у шахи, у якій знову перемогла дружба! У перспективі Дмитро Валерійович пообіцяв надати додаткове фінансування для виготовлення більш надійних шашок із дерева.

Ще одну червону стрічку урочисто перерізали у Волноваській ЗОШ № 2 де народний депутат України Дмитро Лубінець разом із головою райради Валерієм Лубінцем, директором школи та учнівським президентом школи Анастасією Бібіковою відкривали арт-проекту “Made in Ukraine”. В рамках проекту діти розмалювали люки, які знаходяться на подвір’ї школи. Надихнувшись створеним, директор із педагогічним колективом та президентом школи вирішили розмалювати одну зі стін в тематиці: «Спорт для всіх». Честь розмалювати перше олімпійське кільце надали народному депутатові України Дмитру Лубінцю та пообіцяли запросити, коли буде готовий весь малюнок.

Під час чергового робочого тижня на окрузі, Дмитро Лубінець завітав до селища Донське та села Валер’янівка на відкриття арт-проектів “Зупинка” та “Люк” за виграними міні грантам в рамках проекту “Змінимо свій населений пункт та країну разом”. Приємно, що у Донському зупинку реставрували не лише ініціативна група 9-у класу, які готували проект, ескізи і т п., а й батьки, вчителі й просто небайдужі мешканці селища. У Валер’янівці творча група учнівського самоврядування разом із всім педагогічним складом школи розмальовували каналізаційні люки. Ось так десяток люків, придбаних для школи БО “Я – Волноваха”, набули привабливого вигляду. Тепер на території школи каналізаційні колодязі не просто накриті, але й мають естетичний вигляд. Люки встановлювали хлопці 7-10 класів під керівництвом завгоспа. Дизайнерське оформлення виконали дівчата 10-11 класів за підтримки директора школи та педагогів. Обидва втілені проекти результати яких вже є перед очима, надихають школярів на втілення наступних нових проектів та на участь в інших цікавих заходах.

Ще однією новою відремонтованою зупинкою завдяки програмі міні-грантів народного депутата України Дмитра Лубінця збагатилося с.Привільне. Учні Привільненської ЗОШ на чолі з вчителями втілили в реальність арт-проект “Зупинка – українська хата”” – це один з найдорожчий за фінансуванням проект. Дмитро Валерійович переконаний що гроші були витрачені немарно, адже надихнувшись новою відремонтованою зупинкою діти, дорослі та місцеві мешканці не зупинились на створеному та самотужки покращили старі стенди села та висадили квіти довкола зупинки. Мешканці села переконують, що це лише початок, поштовх до великих справ у майбутньому.

Заключним у цьому році стало відкриття арт-проекту «Мрія» у с. Діанівка. Кароліна Ляшок втілила власну мрію, відновлення дитячої альтанки. Для здійснення дитячого прагнення народний депутат України Дмитро Лубінець, виділив 11600грн. До даного проекту долучилися майже всі мешканці с.Діанівка та на вручені кошти відремонтували дитячий майданчик та розписали альтанку. Як зазначив Дмитро Лубінець, такі проекти і є результатом плідної і тісної співпраці між народним депутатом і громадою.

Ось так руками нашої ініціативної молоді за підтримки всієї команди Лубінця відбулися перші маленькі зміни на краще. Результат вражає, сім цікавих, неординарних та в першу чергу корисних і потрібних міні-грантів вдалися. Приємним осадом на душі залишились посмішки на обличчях малечі та радість в очах місцевих мешканців від результату втілених проектів. Після таких результатів Дмитро Валерійович Лубінець оголошує про щорічність програми міні-грантів “Змінимо наш населений пункт і країну разом”, тому слідкуйте за новинами далі буде…