Підписана угода про співпрацю між українським та угорським благодійними фондами

Підписана угода про співпрацю між українським та угорським благодійними фондами

Сьогодні 10 листопада 2017р. у Києві з ініціативи народного депутата України Дмитра Лубінця відбулося підписання угоди про співпрацю між угорським благодійним фондом “Життя без страху”, в особі засновника Золтана Хорвата, та українською благодійною організацією “Я-Волноваха”, в особі засновника Яніни Лубінець.
Нагадаємо, що співпраця фондів розпочалась ще у вересні цього року – з побудованого дитячого майданчику на кошти угорців (на суму в розмірі 21 тис. євро), у прифронтовій Волновасі.
«Під час візиту угорської делегації, яка прибула до Волновахи на урочисте відкриття, домовились про подальшу співпрацю. Сьогодні відбулося офіційне підписання угоди про співробітництво. Основні умови співпраці – це благодійна і соціальна допомога дітям із зони АТО, молодіжні та освітні обміни, а також надання найближчим часом 600 різдвяних і новорічних подарунків для малозабезпечених дітей із Волноваського району» – зазначив народний депутат України Дмитро Лубінець.

Підписана угода про співпрацю між українсько-угорськими благодійними фондамиПідписана угода про співпрацю між українсько-угорськими благодійними фондами

Дуже добре, що українсько-угорське партнерство наповнене конкретними добрими справами.

Підписана угода про співпрацю між українсько-угорськими благодійними фондами