Три дні в столиці – діти з Донеччини побували в Києві

Три дні в столиці – діти з Донеччини побували в Києві

З 20 по 23 грудня 2017 року 25 учнів-переможців вікторини “30 запитань від народного депутата України”, яку щорічно проводить народний депутат України Дмитро Лубінець, разом із 25-а школярами із Донеччини, які завдяки запрошенню народного депутата України Артура Герасимова здійснили поїздку до м. Києва.
Під час двох днів подорожі для 50-ти учнів, які представляють південь і північ Донецької області була організована оглядова екскурсія столицею, визначними пам’ятки архітектури, історії та духовності міста. Також діти змогли побувати на ексклюзивній екскурсії в найгарнішій та наймістичнішій споруді столиці – “Будинку із химерами” архітектора Владислава Городецького.
На третій день до нашої групи приєдналися 5 найактивніших студентів Маріупольського державного університету з факультету грецької філології та перекладу. У цей день делегація відвідала будівлю Верховної Ради України та Кабінет Міністрів України де побувала в урядовому музеї.
По закінченню першого дня народний депутат України Дмитро Лубінець, не зважаючи на свій насичений графік, зумів знайти час для зустрічі із земляками у Міжнародному дитячому центрі “Артек” де мешкали учні. Молодь активно спілкувалась з народним депутатом Лубінцем, та обговорювала проблеми, які існують зараз в українському суспільстві. Учні Зорянської, Республіканської та Привільненської шкіл на знак подяки привезли подарунки, усі школярі висловили щирі слова вдячності організаторам за такий конкурс і можливість побувати в серці країни! У свою чергу Дмитро Валерійович та Артур Володимирович підготували для усіх учнів невеличкі подарунки на згадку про поїздку до столиці та відвідини державних органів влади України.
Кожного разу, складаючи програму перебування дітей в Києві, організатори намагаються зробити так, щоб школярі побачили всі визначні місця столиці та повернулись додому, відкривши для себе щось нове та цікаве, наповнившись непересічними враженнями, знаннями та духом патріотизму, бажанням бути активними, розвиватися та досягати успішних вершин.