За сприяння народного депутата України Дмитра Лубінця понад 100 дітей Донеччини зустріли Різдво на Західній Україні

За сприяння народного депутата України Дмитра Лубінця понад 100 дітей Донеччини зустріли Різдво на Західній Україні

Всі ми з великим нетерпінням чекаємо Новорічних та Різдвяних свят. Та найбільше цієї пори року очікують наші діти. Саме тому при підтримці народного депутата України Дмитра Лубінця школярі з півдня Донеччини, попри близькість військових дій, мали незабутні Різдвяні канікули.

За сприяння Донецької обласної та Волноваської районної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» в особі керівника Івана Вервейка, при підтримці голови Волноваської районної ради Валерія Лубінця понад 100 дітей 60го виборчого округу Донецької області святкували Різдво в родинах на Івано-Франківщині, Тернопільщині, у містах Львів та Здолбунів Рівненської області.

Завдяки тісній співпраці голови Волноваської районної ради – Валерія Лубінця, голови Здолбунівської РДА- Сергія Кондрачука, керівника партійного осередку БПП “Солідарність”- Івана Вервейко, депутата Волноваської районної ради – Олександра Хачхарджи та за підтримки народного депутата України – Дмитра Лубінця, 15 дітей з Волновахи зустріли Різдвяні свята на Здолбунівщині у кращих українських традиціях. Поприїзду до дому дітей зустрічала делегація з Бельгії, від якої кожна дитина отримала відмінний гостинець – справжній бельгійський шоколад, а також солодкі подарунки від команди Лубінця.

45 дітей з Волноваського району та ще 30 дітей з Волноваського, Нікольського та Мангушського районів провели свої різдвяні канікули на Тернопільщині та Івано-Франківщині, де провели сім незабутніх днів. Школярі мали можливість зустріти Різдво у сім’ях західної України де ознайомились з місцевими традиціями та звичаями різдвяного святкування.

В рамках програми перебування для юних гостей зі Сходу було організовано майстер-клас з виготовлення різдвяної іграшки також усі діти відвідали Різдвяну літургію, колядували та брали участь у театральному дійстві “Вертеп”.

Ще одним незабутнім різдвяним подарунком для 10 дітей з Мангушського району стала подорож до Львова. Дiти були захопленi архiтектурою старовинного мiста. За словами відпочиваючих, днi у мiстi Лева надихали, захоплювали та зробили Рiздвянi канiкули незабутнiми.

По поверненню усіх дітей переповнювали емоції, вони були вражені гостинністю та традиціями святкування на Західній Україні настільки, що дехто навіть не хотів повертатися додому. На вокзалі були щирі сльози, обійми, непідробна радість від того, що доля звела людей, які проживають один від одного за тисячу кілометрів, але за час, проведений разом, зріднилися та потоваришували усі, як діти, так і дорослі.

У свою чергу народний депутат України Дмитро Лубінець висловив слова вдячності, усім хто долучився до організації поїздки для дітей: «Ви робите значний внесок у справу національно-патріотичного виховання молодого покоління. Наша плідна співпраця служить зміцненню та об’єднанню України. Схід і Захід разом!»
схід і захід разом

схід і захід разомсхід і захід разом схід і захід разомсхід і захід разомсхід і захід разомсхід і захід разомсхід і захід разом
схід і захід разом