В Австрії діти з України зіграли футбольний турнір миру

В Австрії діти з України зіграли футбольний турнір миру

1 лютого 2018р. українська делегація на чолі з народним депутатом України Дмитром Лубінцем вирушила у Відень для презентації міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру».
Перебуваючи в Австрії діти з України зіграли футбольний турнір миру з австрійськими однолітками. У двох товариських матчах перемогла команда українських дітей, але дух миру та дружби був важливішим за всі перемоги.
В рамках програми перебування для української делегації була організована екскурсія ознайомлення із Угорським парламентом, яку люб’язно провела Ярослава Хортяні (речниця української громади в угорському парламенті, президент Європейського конгресу українців). Також юні футболісти змогли побувати на екскурсії стадіоном «Альянцштадіон» – домашній арені ФК «Рапід», ну і звичайно на всіх чекала екскурсійна прогулянка по українських місцях у Відні.
В українській школі «Ерудит» відбулася презентація проекту на якій український священик благословив дітей та провів молебень, всі разом помолились за мир в Україні. Крім цього, була проведена фотовиставка «Діти війни», а самі діти змогли презентувати свою творчість та таланти і обмінятись контактами зі своїми однолітками.
Під час бізнес-зустрічі за круглим столом успішні українки поділись своїм рецептом успіху. Громадська спілка «Промінь Україна», в особі співзасновниці Ганни Крисюк, благодійний фонд «Я-Волноваха», в особі засновниці Яніни Лубінець, благодійний фонд «Відродження Миньковецької держави», в особі засновниці Аліни Скоморохової та Українська школа «Ерудит» (м.Відень, Австрія), в особі директора Зоряни Столярчук підписали меморандум про співпрацю. Даний меморандум передбачає співробітництво сторін, щодо розвитку благодійної діяльності у сприянні соціального захисту, підтримки та оздоровлення дітей, реалізацію спільних соціально-культурних, освітніх, інвестиційних та економічних проектів, обмін досвідом, щодо громадської діяльності та місцевого самоврядування. Цікавий факт, що в 1991 році Київ став побратимом Відня, тому віримо, що даний меморандум буде успішним і принесе хороші результати.
Народний депутат України Дмитро Лубінець дякує всім організаторам і партнерам проекту, які подарували для дітей чудові дні у Відні, цікаву екскурсійну програму, подарунки та позитивні емоції.
В Австрії діти з України не лише зіграли футбольний турнір миру, а й змогли побачили неймовірну красу міста, чистоту та порядок на вулицях, велич і красу історичних пам’яток архітектури. Щире дякую від дітей координатору проекту «Дитячий футбол миру» Ганні Крисюк, голові ГС «Промінь Україна» Дмитру Банаху, а також співорганізаторам і партнерам проекту: генеральному директору «Тін Імпекс» Аліні Скомороховій, президенту української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу, супроводжуючим Ользі Сидоренко та Інні Рудніченко, і звісно від усієї української делегації особливі слова вдячності за гостинність пану Золтану Хорвату, Ярославі Хортяні та пані Любові Непоп.

avstriya ditu z ato
footbool mury
ukraine footbool
дмитро лубінець футбол
співпраця я-волноваха
футбол діти за мир
футбол миру