Міжнародний соціальний проект «Дитячий футбол миру» триває

Міжнародний соціальний проект «Дитячий футбол миру» триває

Міжнародний соціальний проект «Дитячий футбол миру» триває, наступною країною, яку відвідали юні футболісти була Польща.
28 лютого група дітей з Волновахи, які стали переможцями футбольного турніру «Кубок Промінь Україна» та з Луцька, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції, разом із супроводжуючими вирушили до Польщі для презентації проекту «Дитячий футбол миру».
Під час перебування у Польщі в рамках міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру» юні посланці миру переймали нові традиції, знайомились з культурою та архітектурою міста Бидгощ та Мальборк, для них були проведені різноманітні майстер-класи, відкриті уроки та святкові програми. Запам’ятовуючим фрагментом було виконання польськими дітьми на їх рідній мові української пісні «Соколи». Найбільше враження справило на усіх виконання українськими дітьми гімну України, під час якого в знак підтримки українцям піднялися усі, діти і дорослі, які були присутні при виконанні.
Приємною несподіванкою стала зустріч з міським головою Мальборка – Мареком Чаржевським. Пан Марек розповів дітям про місто, подарував подарунки і особисто запросив на екскурсію найбільшим цегляним замком Європи у місті Мальборк, де всі учасники проекту поринули у добу лицарства та навіть були посвячені у справжніх лицарів. Ще одне офіційне знайомство для дітлахів з України принесла зустріч з Почесним консулом України у Бидгощі – Кшиштофом Сікорою. Пан консул повідав усім історію міста, розповів про інноваційні досягнення та соціальні ініціативи, які консульство проводить в Польщі, а ще на згадку подарував дітям подарунки та запросив навчатися у Вищій школі економіки.
Звичайно ж уже за традицією між українськими та польськими дітьми відбувся товариський футбольний турнір миру «Україна-Польща» в рамках міжнародного проекту «Дитячий футбол миру». Перша гра була напружена і енергійна, українська команда дуже старалась, але перемогу здобула польська команда. Під час другої футбольної гри заради миру, українські футболісти зуміли здобути довгоочікувану перемогу. Але в результаті двох ігор перемогла дружба, тому дуже задоволенні та сповненні нових цікавих вражень від усього побаченого та пережитого діти відправились додому. Ми впевнені, що для дітей надовго залишаться прекрасні спогади про поїздку в ім’я миру та підтримку здорового, спортивного способу життя.
Отримавши благословення від Отця Романа Наритника на щасливу і легку дорогу усі діти повернулись на Україну, а ми в свою чергу висловлюємо подяку від дітей і нагадуємо, що Міжнародний соціальний проект «Дитячий футбол миру» відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики, Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій, МФО «Співпраця: Україна – діаспора». За організацію проекту «Дитячий футбол миру» та поїздку до Польщі висловлюємо щирі слова вдячності всім партнерам в Мальборку і Бидгощі та ГС «Промінь Україна» та її голові правління Дмитру Банаху, координатору проекту Ганні Крисюк, компанії «Тін Імпекс» і особисто Аліні Скомороховій, почесному консулу в Бидгощі Кшиштофу Сікорі, БФ «Я Волноваха», компанії LEGEA Ukraine , Українській асоціації розвитку дитячого і юнацького футболу, в особі Володимира Василенка, угорському меценату Zoltan Horvath, польським меценатам Йоанні Боровській та Ельжбеті Рудковській, мерії Мальборку і міському голові Marek Charzewski, мерії Бидгоша. Особливі слова вдячності всім студентам Вищої школи економіки, які проводили інтерактив з дітьми. Всім супроводжуючим проекту і цієї поїздки до Польщі та іншим, хто зустрічав та супроводжував делегацію протягом 4 днів, і самим дітям, які так гідно і на позитиві презентували проект та Україну.
міжнародний Дитячий проект
 футбол мируміжнародний Дитячий футбол
Дитячий футбол
Дитячий футбол миру