Соціальна допомога для жителів округу

Соціальна допомога для жителів округу

На жаль, не усі люди є фізично здоровими та матеріально забезпеченими, інколи навіть вихід на прогулянку для них стає випробуванням. Щоб полегшити життя людям з особливими потребами з ініціативи народного депутата України Дмитра Лубінця запрацювала програма благодійного фонду «Я Волноваха» по забезпеченню інвалідними візками. Тому при сприянні нардепа, координації БО «Я Волноваха» та завдяки ГО «Вітер Надії і Любові», ВМТ «Духовне відродження» та Міжнародного благодійного фонду «Mission Eurasia» наразі вдалося отримати більше двох сотень інвалідних візків для жителів округу.
З кінця січня, у Мангушському, Нікольському та Волноваському районах Донецької області розпочалася активна видача інвалідних візків, призначених для людей з обмеженими фізичними можливостями. Завдяки злагодженій роботі команди Лубінця, представників БО«Я-Волноваха», при підтримці голови Волноваської районної ради, голів сільських рад та працівників УСЗН уже вдалося розвести декілька десятків візків.
Серед Волноваського р-ну коляски вже отримали близько 40 жителів із: с.Ближнє, с.Рибинське, с.Бугас, м.Волноваха, с.Валер’янівка, с.Хлібодарівка, с.Мирне, смт.Новотроїцьке, с.Прохорівка, с.Новоолексіївка, с.Діанівка, с.Калинове, с.Іванівка, с.Свободне, с.Кирилівка, с.Златоустівка, с.Апосталівка, смт. Донське, с.Зачатівка, с.Новогнатівка,
13 інвалідних візків вручили жителям з обмеженими можливостями в с.Бердянське, смт.Мангуш, с.Захарівка, с.Юр’івка, с.Ялта, с.Камишувате, с.Білосарайська Коса, с.Стародубівка та с.Урзуф з Мангушського району.
У Нікольському районі нові інвалідні візки отримали 15 жителів з обмеженими можливостями з сіл: Новокрасівка, Темрюк, Малоянісоль, Труженка, Новороманівка, Кальчик, Малинівка, Зоря, Зелений Яр, Бойове та смт.Нікольське.
Хочеться висловити подяку засновнику благодійного фонду «Я Волноваха» Яніні Лубінець і виконавчому директору фонду Олександру Груздєву, виконавчому директору ГО «Вітер Надії і Любові» Толочко С.І., директору ВМТ «Духовне відродження» Грабовському Я.Б. та Міжнародному благодійному фонду «Mission Eurasia» за небайдужість, турботу та підтримку людей з обмеженими можливостями, за те що не залишилися байдужими до жителів району. Завдяки благодійній програмі реальними справами вдалося забезпечити цих людей засобами пересування та надати їм можливість знову відчути себе рівноправними членами суспільства.

інвалідні каляскикоманда лубінця видача допомогисоціальна допомога мангушдопомога мангушвізкисоціальна допомога
нікольське допомога інвалідам