Асоціація благодійників України відзначила БО “Я-Волноваха”

Асоціація благодійників України відзначила БО “Я-Волноваха”

Благодійна організація «Я-Волноваха» працює з січня 2015 року. Уже четвертий рік фонд надає благодійну допомогу жителям міста та району.
22 березня в Києві відбувся Національний конкурс «Благодійна Україна», який щорічно з 2012 року проводить Асоціація благодійників України. В цьому році фонд посів друге почесне місце в номінації «Регіональна благодійність», обійшовши 80 інших благодійних організацій України, у конкурсі оцінювали роботу благодійників за 2017 рік. Наразі народний депутат України Дмитро Лубинець урочисто передав нагороду директору фонду – Олександру Груздєву.
Фонд «Я-Волноваха» брав участь в цьому конкурсі вже втретє, попередні два роки був лідером: у 2016 році фонд здобув перемогу в номінації «Найбільш ефективне використання благодійної допомоги», а у 2017 році першість в номінації «Регіональна благодійність». Але, отримане друге місце – це теж дуже серйозний показник, який свідчить про високий рівень роботи і довіру з боку партнерів.
Варто зазначити, що якщо на самому початку діяльності фонд надавав в основному тільки гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, або гігієнічних наборів, то тепер цим не обмежується. У 2017 році БО «Я-Волноваха» дійсно, є чим пишатися, фондом надано психолого-педагогічна, гуманітарна, соціальна допомога більш ніж 15 тисячам осіб незахищеної категорії (це діти, люди з особливими потребами, пенсіонери, малозабезпечені, воїни АТО і т.д.). За три роки своєї діяльності організації вдалося надати благодійної допомоги на 35 мільйонів гривень в грошовому еквіваленті; забезпечити гуманітарної допомогою 22 тисячі потребуючих людей; видати 26 тисяч гуманітарних наборів медичного, гігієнічного, побутового та продовольчого призначення; реалізувати 77 соціальних проекти; отримати благодійні внески на суму 4 мільйони гривень та заручитися партнерством з 24 міжнародними та вітчизняними організаціями, серед яких ЮНІСЕФ, УВКБ ООН, Данська Рада у справах біженців, Місія Євразія, Карітас України, благодійний фонд “Життя без страху” та БФ “Волинь-2014”.
Дякуємо колективу БО «Я-Волноваха» за щоденну самовіддану та почесну працю на благо людей, творити благо для всіх – тяжка праця. Удачі і нових успіхів усім організаторам і працівникам благодійної організації «Я-Волноваха» на благо всіх жителів району.

благодійна україна
регіональна благодійність
я-волноваха благодійна україна