Великодні канікули для сотень дітей з Донеччини

Великодні канікули для сотень дітей з Донеччини

Цьогоріч уже за традицією сім’ї із Західної України гостинно приймали на Великодні канікули школярів з Донеччини.
Вкотре народний депутат України Дмитро Лубінець ініціював старт програми “Схід і Захід разом”. Цього разу для того, щоб потрапити в омріяну подорож, потрібно було взяти участь в фотоконкурсі на найкреативніше фото з приміткою #Східізахідразом. За підсумками конкурсу були відібрані кращі світлини дітей з трьох районів Волноваського, Нікольського та Мангушського, які завдяки своїй наполегливості та неординарності отримали можливість зустріти Великдень у місті Івано-Франківськ – 100 дітей, у місті Хмельницький – 50 дітей, місті Луцьк – 50 дітей, Тернопільській області – 150 та м.Ковель – 21 дитина.

5 квітня 400 дітей з Приазов’я вирушили на Західну Україну – до Луцька, Тернополя, Ковеля, Івано-Франківська та Хмельницького.
Найкраще що зможе охарактеризувати поїздку це відгуки самих дітей, отож про подорож з вуст юних мандрівників:

Повертаюсь додому з масою добрих вражень. Я в Ковелі була вперше, але ця поїздка залишиться надовго в моєму серці завдяки теплому, родинному прийому моєї ковельської родини Штойна. Я дізналася багато нового про традиції святкування Великодня. Дякую Дмитро Лубiнець та нашій Наталия Проценко за можливість побувати в Ковелі.
(Скачко Анастасія с.Республіка Республіканська ЗОШ)
скачко анастасія

Теперь у меня есть фото с надписью “I love Ternopil”. Это значит, что все было не зря и моя душенька спокойна. Думаю, я запомню это путешествие надолго. Но всё еще впереди…Огромное СПАСИБО Дмитрию Валерьевичу. Вы – лучший депутат!!!
(Шляховая Ольга смт Нікольське Нікольська ЗОШ №1 ім.А.Д.Якименка)
Шляховая Ольга смт Нікольське

“Перебуваючи на великодніх канікулах у місті Ковель я отримала море вражень і, як типовий турист сувеніри на згадку від нових батьків! Багато речей, які будуть гріти спогадами душу ❤ Але найприємніше-це медаль в центрі фото… “Кращій дочці”. Уявіть, мене люди бачать усього лише неділю, а так гарно відносяться, як до рідної дитини! Я навіть в телефонній книзі підписана “Таня Доня Маріуполь”. Нас розділяють тисячі кілометрів, але я сумую за ними…
Ще раз дякую Д.В. Лубінцю та Проценко Н.П. за можливість побачити родину Стрельчуків.”
(Катрич Тетьяна с.Республика Республиканская ЗОШ)

 

 

 

 

“Дорогий Дмитро Валерійович !!! Хочу сказати вам величезне спасибі за те, що дали мені можливість побувати в Луцьку, відчути знову цю атмосферу! Я не перший раз в цьому місті, але все одно з кожною поїздкою для мене Луцьк відкривається з нових сторін !!! Я дуже рада, що поїхала !!! Мені ця подорож дала море позитивних емоцій, нових друзів ну і звичайно ж натхнення! Завдяки Вам я познайомилася з новою сім’єю, яка прийняла мене як рідну. Мені вони повністю замінили мою родину. Мені здавалося, що я їх знаю вже не один рік. Дуже було боляче прощатися з цими людьми, тому що за ці 3 дні я так прикипіла до цієї сім’ї, що просто не хотілося їхати .Чесно кажучи для мене немає різниці людина із заходу чи сходу, головне що б це була людина! Я не розумію людей які говорять, що ми не можемо спілкуватися з заходом! Я у них запитую: “Чому?” , а у відповідь просто тиша !!!! Так ось що б не було цієї тиші потрібно просто спілкуватися з усіма, адже всі люди однакові, і не важливо де ти живеш, головне що б у тебе була людяність !!!! Завдяки Вашому конкурсу я переосмислила життя, можливо не на 100%, але досить для того, щоб щось змінити в ньому… Сподіваюся в подальшому у мене вийде ще раз поїхати в прекрасне місто Луцьк !!!! Хочеться Вам побажати не складати руки, а рухатися вперед ламаючи всі стереотипи і домагатися всіх своїх цілей. Також здоров’я, успіхів, щастя і натхнення !!!! Сподіваюся що ми з Вами ще не раз зустрінемося і поспілкуємося !!!!Схід і Захід Разом і це назавжди!!!!”
(Савченко Аліна, село Калинове, Хлібодарівський НВК)

“В цьому році я перший раз побував на західній Україні завдяки конкурсу #СхідтаЗахідРазом від народного депутата України Дмитра Лубінця. Жив у дуже гостинній сім’ї в самому центрі Івано-Франківська. Це місто славиться різними навчальними закладами, дуже багато пам’ятників та різних стародавніх архітектурних споруд. Я побував біля ратуши, Єзуїтського костела, був на Домінантній площі бачив костел Діви Марії із дзвіницею. Цей регіон України славиться своїми народними традиціями. На Великдень ми ходили до церкви освячувати Пасхи, а потім був присутній на цікавих розвагах для дітей «Гаївки» – які проводяться біля церкви і був також їх учасником. Мені дуже сподобалось. В один із днів ми з сім’єю їздили в Яремче. Яремче – хоч і маленьке місто, але безперечно є серцем Гуцульщини, там дуже гарно.

Велике спасибі народному депутату України Дмитру Лубінцу за чудові пасхальні канікули, які провів я із задоволенням в чудовому місті Івано – Франківську і з чудовою новою сім’єю.”
(Лапін Сергій, 13 років,Привільненська ЗОШ,8 клас.)

“Вже четвертий рік поспіль беру участь у конкурсі від народного депутата. Кожен рік- нове місто, нові враження, нові теплі знайомства. 
 Цього року випала можливість побувати у місті Хмельницький. Для мене це було не тільки цікавою, але й корисною. Я ознайомилась з історичними та культурними традиціями Хмельницької області, відвідала різноманітні майстер-класи, здійснила екскурсію до Кам’янець- Подільська та знайшла нових друзів. Дякую за чудово проведений час родині з Дунаєвеччини та народному депутату України Дмитру Лубінцю, завдяки якому я мала можливість подорожувати містами України. #КомандаЛубінця #СхідіЗахідразом #Дякую”
(Бухтіярова Вікторія Володимирівна. 17 років, 11 клас Волноваська ЗОШ 6.)


“За підтримки народного депутата Дмитра Лубінця, я другий рік поспіль приїжджаю до міста Тернопіль (Тернопільської області). Кожного разу отримую все більше неймовірних вражень. Знайомлюсь з щирими та добрими людьми. З культурою Західної України. В цьому році я побував в Почаївській Лаврі – за розміром одна з найвеличніших Лавр в світі. Це історичне і культурне місце мене дійсно вразило. Передати враження, які я отримав – неможливо, це треба бачити і відчувати. Велике дякую, людям які з відкритим серцем і душею, прийняли мене в свою родину. А також народному депутату України Дмитру Лубінцю, без якого ця подорож була б неможливою. Сподіваюсь, що колись і ми зможемо прийняти цих людей на нашій мирній Донецькій землі!”
(Дмитро Сєлін, учень 9 класу Дем,янівськоъ ЗОШ (с. Дем,янівка)

“На передодні Великодніх свят, я приймала участь у конкурсі „Схід та Захід разом” на найкреативніше фото від народного депутата України Д. В. Лубінця. На мою вдачу я отримала винагороду- подорож до Тернопільської області. А саме я зупинилась у с. Буцнів. Це була моя перша подорож до Тернопільщини від якої в мене залишилось багато вражень та незабутніх спогадів про привітливих і гарних мешканців с. Буцнів. Я потрапила в сім’ю гарної і турботливої жінки Кріси Ірени Богданівни та її чоловіка, у яких є двоє чудових дітей -Андрій та Оля. Не дивлячись на різницю у віці, ми одразу знайшли спільну мову. Екскурсії нам проводили місцеві діти, з якими ми здружились і будемо підтримувати зв’язок. Ми були у мальовничому лісі, на ставку. Ще ми були на Буцнівському мості, який стоїть вже понад 120 років, по якому ходять потяги. Вечори ми проводили у колі друзів, біля каміну за чашкою чаю, як велика дружня родина. Також ми були у храмі Непорочного зачаття Пречистої Діви Марії, в якої знаходиться одна з 20 плачучих ікон, які є в України і „Чудотворна ікона Божої матері”.Ще ми були біля дзвіниці костелу, та біля церкви святих апостолів Петра і Павла. На згадку про незабутню подорож Ірена Богданівна подарувала мені Чудотворну ікону Пресвятої Богородиці Буцнівської, а на звороті підписала „ Все буде добре! “. І я з нею повністю згідна, що в нас „Все буде добре”.За цей час -ці люди стали моєю другою родиною, які назавжди залишаться в моєму серці. Велика подяка Д. В Лубінцю і його команді, Степану Степановичу Барна, супроводжуючим, волонтерам, громадській організації «Дієві Зміни» родині Ірени Кріси та всім, хто піклувався про нас за теплий прийом. Схід і Захід разом назавжди! Інакше і бути не може!”
(Вікторія Кисляк, учениця 8-а класу Ялтинської ЗОШ №2 (с. Юр,ївка)

За допомогу в організації проекту “Схід і Захід разом” хочемо подякувати керівництву міст-побратимів: в.о. мера Луцька Григорію Пустовіту, голові Тернопольської ОДА Степану Барні, міському голові Івано-Франківська Руслану Марцінківу, міському голові Ковеля Олегу Кіндеру, заступнику голови Хмельницької ОДА Валерію Олійнику та міському голові Дунаєвецької ОТГ Веліні Заєць за незабутній відпочинок, гостинність та за організацію програми перебування школярів з півдня Донеччини в рамках святкування Великодня. Щиро дякуємо приймаючим родинам, які розділили свою батьківську любов із дітками зі сходу та познайомили їх з місцевими традиціями святкування Великодня.
Щирі слова вдячності помічникам народного депутата України Дмитра Лубінця, які зустрічали дітей та опікувалися делегацією під час перебування на Волині – Роману Романюку, на Хмельниччині – Аліні Скомороховій, на Тернопільщині – Сергієві Вербовому та на Івано-Франківщині – Володимиру Кащію.
Велике дякую за організацію проїзду ПАТ «Укрзалізниця» та Євгену Кравцову.
Впевнені, що кожна дитина, яка побувала у цікавій подорожі на захід нашої країни повернеться з купою емоцій та обов’язково з новими знайомствами зі своїми однолітками, які можливо переростуть, з часом, в справжню дружбу. Сподіваємось, що поїздки для дітей з 60 округу, які вже стали традиційними на Великодні свята, принесуть дітям і їх батькам багато позитивних емоцій, а нам #командаЛубінця розуміння того, що вся робота нашої команди потрібна людям, і що ми рухаємося у правильному напрямку. Саме такими конкурсами ми стимулюємо своїх дітей до всебічного розвитку, до подолання будь-яких перешкод у житті та вчимо їх бути сміливішими та більш впевненими у своїх силах.
Пам’ятаймо, що діти є нашим майбутнім. Знову наголошуємо чужих дітей не буває, тому далі буде #командаЛубінця.