У Волновасі побувала делегація іспанської громадської організації COOPERACION INTERNACIONAL ONG LEVANTE

У Волновасі побувала делегація іспанської громадської організації COOPERACION INTERNACIONAL ONG LEVANTE

На запрошення народного депутата України Лубінця Дмитра Валерійовича 22-23 жовтня у Волновасі з робочим візитом перебувала делегація представників іспанської неурядової громадської організації COOPERACION INTERNACIONAL ONG LEVANTE. Вже другий рік поспіль іспанська ГО реалізовує в Волновасі у партнерстві з благодійною організацією «Я-Волноваха» міжнародний гуманітарний проект по забезпеченню найбільш соціально незахищених верств населення лижними костюмами та теплими речами під назвою Ski united. В межах цього проекту люди з Литви, Косово, Перу, Словенії та Румунії мають змогу отримати зручний, теплий одяг з гірськолижних шкіл Європи. До слова, слід зауважити, що в Україні цей проект реалізовується лише у Волновасі.
По прибутті у Волноваху гості з Іспанії ознайомились з історією міста Волноваха та Волноваського району, відвідали та поклали квіти до пам’ятних знаків на місті розстрілу автобуса «Златоустівка – Донецьк» та на місті загибелі військовослужбовців 51 ОМБР біля села Благодатне, ознайомилися з роботою БО «Я-Волноваха», відвідали в селищі Новотроїцьке пункт видачи гуманітарної допомоги БО «Я-Волноваха», а після поспілкувались з дітьми вихованцями благодійної організації, які займаються вивченням англійської мови та вокалу. Не забули поважні гості відвідати і ЗОШ № 6 міста Волноваха, де їм показали Ігровий майданчик та клас з вивчення іноземної мови. Особливо гості були в захваті від шкільного кутка національно-патріотичного виховання, де показана історія Українського війська від князів Київської Русі до сьогодення. В ЗОШ № 6 іноземні гості урочисто вручили хлопчакам футбольної команди, яка в більшості складається з числа дітей ВПО та багатодітних родин зимові лижні костюми, пообіцявши не забути юних футболістів і в наступному році.
Наступний день Іспанська делегація розпочала з візиту до Волноваської райдержадміністрації де взяла участь у засіданні за участю голови Волноваської РДА Дмитра Такаджи, голови райради Валерія Лубінця та представників відділів та управлінь райдержадміністрації. На засіданні були обговорені питання поглиблення співпраці між Волновахою та іспанським містом Валенсією. Іспанці запевнили що готові всебічно допомагати місцевому населенню та збільшити об’єм допомоги з їхньої сторони. Після цього делегація відвідала дошкільні дитячі заклади у селищах Миколаївка та Новогнатівка, де від засновника БО «Я-Волноваха» Яніни Лубінець, передала дітям подарунки, а саме спортивний інвентар, альбоми, розмальовки, олівці, фарби, розвиваючі дитячі ігри та інше.
Славно, що по від’їзді іспанські гості поділилися своїми приємними враженнями про людей, від їх мужності та патріотизму. Спілкуючись з мешканцями Волноваського району іспанці позитивно оцінили роботу на окрузі народного депутата України Лубінця Дмитра Валерійовича та співпрацю з громадськими організаціями очільників Волноваського району Такаджи Д.А. та Лубінця В.Д.волноваха допомогаволноваха допомогаволноваха допомогаволноваха допомога
волноваха допомогаволноваха допомогаволноваха допомогаволноваха допомога
волноваха допомогаволноваха допомога
волноваха допомога
волноваха допомога