День Святого Миколая у столиці

День Святого Миколая у столиці

Справжнім святом став цьогорічний День Святого Миколая для школярів Волноваського, Мангушського та Нікольського районів, які перемогли в щорічній вікторині  «30 запитань від народного депутата України». З самого рання #командаЛУБІНЦЯ зустрічала 100 дітей з Волноваського, Нікольського, Мангушського районів та їх супроводжуючі розпочали свій ранок у нашій столиці м. Києві зі сніданку в McDonald’s та відвідуванням найвизначніших пам’яток архітектури столиці.

Загалом із зони ООС прибуло 300 дітей з Луганської та Донецької областей, що проживають на лінії розмежування, щоб відвідати Верховну Раду України, з нагоди святкування Дня Святого Миколая.  У цей святковий день в сесійному залі  місця народних обранців зайняли найбільш успішні школярі, які за рік-два будуть вступати до українських університетів, та згодом будуть визначати майбутнє України. Приємною несподіванкою для школярів з Донбасу стало привітання  Голови Верховної Ради України Андрія Парубія. Голова парламенту розповів школярам про правила голосування системою «Рада» та запропонував символічно проголосувати за законопроект «За щасливу Україну», котрий було одноголосно схвалено молодим поколінням. Андрій Парубій запросив також до виступу представників скаутської організації «Пласт», які в цей день перебували у Парламенті і передали Вифлеємський Вогонь Миру на Донбас. Також під час заходу до дітей звернувся Святий Миколай із розповіддю про витоки цього свята і його утворення. Святий Миколай побажав дітям розуму, мудрості, здоров’я, а всій Україні – перемоги!

Народний  депутат України Дмитро Лубінець, щиро дякує своїм колегам Олегу Недаві та Сергію Шахову за те, що долучилися до чудової ініціативи та подарували солодкі подарунки та дивовижне свято дітям, а також Апарату Верховної Ради України за організацію заходу та  Міністерству інформаційної політики України за книжки для наших дітей. Віримо що разом нам вдалося створити справжнє свято для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують особливої уваги.

Наостанок Дмитро Лубінець зазначив – «Ми не знаємо, яким буде наше завтра. Але, дивлячись на підлітків, я впевнений: майбутнє України опиниться в надійних руках. Тому що вони вже кращі, розумніші, талановитіші і справедливіші від нас. Тож їм неодмінно вдасться все те, чого не змогли ми».


діти у верховній раді