Визначено переможців щорічного конкурсу «30 запитань від народного депутата України»

Визначено переможців щорічного конкурсу «30 запитань від народного депутата України»

Шановні учні 8-11 класів Волноваського, Нікольського і Мангушського районів!

Ось і підійшов до завершення щорічний конкурс «30 запитань від народного депутата України». Цього року запитання вікторини і тема есе були досить незвичайними і відрізнялись від попередніх років, адже стосувалися вони прав людини. Мені як голові Комітету з прав людини у Верховній Раді хотілося побачити у ваших роботах певну систематизацію знань щодо прав людини і громадянина, утвердження і забезпечення прав людини, що є головним обов’язком будь-якої держави, почути Вашу обґрунтовану думку і розкриття проблемних питань та механізми їх вирішення.

Впевнений, що такі конкурси не тільки цікаві, але й підвищують правову культуру та освіченість нашої молоді. На адреси моїх громадських приймалень надійшло дуже багато Ваших робіт. У ході вікторини свої глибокі знання та кропіткий аналіз у написанні есе показали не тільки старшокласники, але й учні 8-9 класів, які вперше взяли участь у конкурсі, що не може мене не радувати!

За результатами вікторини перемогу здобули 30 учнів з Волноваського району та по 10 учнів з Нікольського і Мангушського районів. Але абсолютно всі Ваші роботи варті окремої уваги, адже в них присутня і власна думка, і небайдужість щодо правових питань в Україні, і найголовніше – жага до отримання нових знань та до перемоги! А це означає, що тим, кому не пощастило цього року, удача обов’язково посміхнеться наступного!

Отже, вітаю школярів, які поїдуть у омріяну подорож до столиці України на День Святого Миколая! Швидше шукайте себе у списках переможців – http://bit.ly/2qK7YF3