Дата Молодіжного форуму в Урзуфі переноситься, але він обов’язково відбудеться!

Дата Молодіжного форуму в Урзуфі переноситься, але він обов’язково відбудеться!

“Через пандемію коронавірусу цьогорічний п’ятий ювілейний Молодіжний форум «Схід-Захід: міжрегіональне партнерство», який ми щороку проводимо в селі Урзуф на Азовському морі, дещо відкладається, але не скасовується.

Разом з парламентським Комітет Верховної Ради України з прав людиниОфіс Ради Європи в Україні – КиївМіністерство молоді та спорту України, Донецькою облдержадміністрацією та ГО «Дієві зміни» ми планували захід на 11-14 червня. На жаль, обставини не дозволяють організувати його в цей строк.

Здоров’я людей та їхня безпека для нас – найвищі цінності й ми зробимо усе, аби в майбутньому гарантувати захист кожному учаснику форуму. Нова дата проведення заходу наразі ще невідома, але ми оприлюднимо її якомога швидше, як тільки це дозволить епідеміологічна ситуація в Україні та світі.

Дякуємо усім майбутнім учасникам форуму за терпіння та розуміння! Ми обов’язково зустрінемось й проведемо разом незабутні дні, спілкуючись та отримуючи нові знання і враження! А зараз – усім здоров’я, добра та оптимізму! Все буде добре!”

(с) Дмитро Лубінець